Neler Yeni

Asus geri ödeme kampanyası

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
19 haziran da itopyadan bir sistem aldım rx6750xt ekran kartlı bir sistem asusun geri ödeme kampanyası ile 1100tl alacağım fakat aklıma takılan birkaç sorum var
1. Bana e-irsaliye diye birsey yollamışlar fatura yerine geçmiyor galiba. Itopyanin istesinden baktığımda ise e fatura daha oluşturulmadı diye hata veriyor. Ne yapmam lazım ? Müşteri hizmetlerini mi aramaliyim?

2. Asus sitesinde gerekli bilgileri doldururken Fatura numarası diye birsey istiyor ona ne yazmam lazım bilmiyorum. Bide ekran kartını seçtikten sonra promosyon ürün serisi istiyor o ne oluyor

Şuan buraya kadar gelebildim çünkü promosyon kodunu giremediğimden devam edemiyorum. Asusdan geri ödemesini alan arkadaşlarım, hocalarım ve abilerim bu konularda yardımcı olur musunuz.

tanrisal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kenan Kırıkkaya
Fatura geldiğinde faturanın köşesinde bir yerde fatura numarası yazar. Kutunun üstündeki seri numarasını gireceksin. Sonra iban ve bankanın swift kodunu isteyecek internetten bulabilirsin onu

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
Arkadaş gereken cevabı vermiş zaten 1.5 ay sonra yattı benim param biraz uzun sürebiliyor.

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tamam da hangisi seri numarası işte ilk defa sistem aldım bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğraflı bir şekilde gösterebilir misiniz

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
Tamam buldum hocam sağolun

godanan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Burak
E fatura gelicektir, faturan geldiği zaman sağ üst kısımda ilk defa görsen bile baktığında anlayacağın şekilde fatura numaran yazacaktır zaten.

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
E faturaya tıkladığımda bu çıkıyor niye
Screenshot_20230703_231914_Chrome.jpg

Sipariş elime ulaştı hatta 5 saat falan oldu
Guncellememisler mi acaba çünkü daha sipariş teslim edildi demedi sitede

Bide son soru olarak banka kartı olarak satın aldığımız kartı mı girmeliyiz çünkü ben 18 yaş altı banka kartı kullanıyorum (yas 17) kendi kartımdan yaptım itopyaya ödemeyi iban falan hersey var fakat yaşdan dolayı sıkıntı olur mu acaba asus reddeder mi yoksa babamın kredi kartını mı gireyim

Cyflymder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kemal
Hocam herseyi eksiksiz doldurdum fakat ben ürünü 19 haziranda aldım ama itopya faturayı 26 haziranda kesmiş asusun kampanyası 24 haziranda bitiyor bi sıkıntı olur mu ürünü alma tarihi mi baz alınır yoksa fatura tarihi mi ?

Hocalarım lütfen cevaplayın içim içimi yiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
939,247
Üyeler
147,692