Neler Yeni

Asus Ölü Piksel Değişim ya da İade

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,879
İsim
Metehan Akyalı
ben servise gönderdim servis inceledikten sonra asusa gönderdi asusta bana rapor gönderdi değişim yada iade diye bende onu satıcıya göndereceğim değişim ya da iade istediğimi belirteceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

iade edip aynı modeli bir daha mı aldınız ? öyleyse direk neden değişim yapmadınız
Raporunuzda varmış değişim isteyebilirsiniz o zaman. İade edip aynısını almakta aynı şey olacak fiyat farkı yoksa aldığınız zamana göre. Tekrar ölü piksel çıkacağını sanmam ama.

Umut_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
umut eren mutlu
Raporunuzda varmış değişim isteyebilirsiniz o zaman. İade edip aynısını almakta aynı şey olacak fiyat farkı yoksa aldığınız zamana göre. Tekrar ölü piksel çıkacağını sanmam ama.
ben aldığımda da şuanda da ürün 2300-2500 civarında geziyor ben 2000 e almıştım benim aklımdan da değişim geçiyor eğer yine sorunlu çıkarsa kader diyecem artık yapacak bir şey yok

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,879
İsim
Metehan Akyalı
ben aldığımda da şuanda da ürün 2300-2500 civarında geziyor ben 2000 e almıştım benim aklımdan da değişim geçiyor eğer yine sorunlu çıkarsa kader diyecem artık yapacak bir şey yok
Uyguna almışsınız. Değişim yapın. Dediğim gibi sorun çıkacağını düşünmüyorum 2. kez. Eğer çıkarsada bu sefer iade edip başka bir markaya yönelebilirsiniz. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,968
Üyeler
156,412
Son üye
Memedali
Top Bottom