Neler Yeni

1 tane ölü piksel sıkıntı yaratır mı ?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam öyle işlemiyor işte bu durumlar. Adam incik boncuk yazdığı yazıyı sözleşmeye tıkıyor, sen ne iade alabiliyorsun ne de garantiye gidiyor. Üstüne kargoda hasar alma sıkıntısı da ekleniyor. Kolay gelsin yani iade et edebiliyorsan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok da lazım değilse ürün et hocam bence. Alırlarsa alırlar. Almazlarsa yapacak bir şey yok.
Hocam hangi marka, şirket ölü pikselden dolayı iade almıorsa söyleyin ondan asla alışveriş yapmayalım.

NOON01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
mert tekin
Hocam öyle işlemiyor işte bu durumlar. Adam incik boncuk yazdığı yazıyı sözleşmeye tıkıyor, sen ne iade alabiliyorsun ne de garantiye gidiyor. Üstüne kargoda hasar alma sıkıntısı da ekleniyor. Kolay gelsin yani iade et edebiliyorsan.

Çok da lazım değilse ürün et hocam bence. Alırlarsa alırlar. Almazlarsa yapacak bir şey yok.
Yani ben hiç öyle sıkıntı yaşamadım bitane üründe hiç sıkıntı olmadığı halde iade ettim

Şu attığın linkte biraz daha beklesin bakalım en kötü yapacak bişey yok artık

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
Hocam hangi marka, şirket ölü pikselden dolayı iade almıorsa söyleyin ondan asla alışveriş yapmayalım.
Hocam birçok firma en az 3 veya 5 ölü piksel altına almıyor. Çünkü direkt sözleşmelerinde veya ön bilgilendirmelerinde yazıyor ki, %99'unu okumuyoruz bile.

Bazı firmalar piksel garantisi veriyor ölü varsa getir alayım diyor sorunsuz değişim. Asus'la problem yaşayanları biliyorum burada da vardı. Ne Asus Türkiye ne de malum firma üstlenmedi.

NOON01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
mert tekin
Aynı monitörden bir daha mı alayım yoksa farklı bir Monitör mü alayım aynı monitörü yine alsam sıkıntı yaşatır mı bana

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
Yani ben hiç öyle sıkıntı yaşamadım bitane üründe hiç sıkıntı olmadığı halde iade ettim

Şu attığın linkte biraz daha beklesin bakalım en kötü yapacak bişey yok artık
Hocam ben de yaşamadım ama bu başkaları yaşamayacak demek değil işte bak sana ölü pikselli ürün gelmiş. Dene iadesini gör derim. (Tavsiyem ürünü beğenmedim de, ölü pikselli dersen yapmıyorlar)

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam birçok firma en az 3 veya 5 ölü piksel altına almıyor. Çünkü direkt sözleşmelerinde veya ön bilgilendirmelerinde yazıyor ki, %99'unu okumuyoruz bile.

Bazı firmalar piksel garantisi veriyor ölü varsa getir alayım diyor sorunsuz değişim. Asus'la problem yaşayanları biliyorum burada da vardı. Ne Asus Türkiye ne de malum firma üstlenmedi.
Hocam önceden de ölü pikselden dolayı iade edenleri görmüştüm bu forumda, ölü pikselden iade alınmadığını ilk defa duyuyorum şu an. Adamlar bırak ölü pikseli sırf beğenmediği için bile iade ediyor.

Aynı monitörden bir daha mı alayım yoksa farklı bir Monitör mü alayım aynı monitörü yine alsam sıkıntı yaşatır mı bana
Hocam monitörü beğendiysen aynısından al, zaten bu genel bir problem değil senin elindeki cihazla alakalı bir problem oluyor genelde.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
Hocam önceden de ölü pikselden dolayı iade edenleri görmüştüm bu forumda, ölü pikselden iade alınmadığını ilk defa duyuyorum şu an. Adamlar bırak ölü pikseli sırf beğenmediği için bile iade ediyor.
Aynı şekilde 5 ölü pikselli monitörün alınmadığını da gördüm. Hatta firmanın rezilliği diye açılmıştı burada hangisiydi hatırlamıyorum ama baya satış yapan bir firma *topya idi sanırsam.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Aynı şekilde 5 ölü pikselli monitörün alınmadığını da gördüm. Hatta firmanın rezilliği diye açılmıştı burada hangisiydi hatırlamıyorum ama baya satış yapan bir firma *topya idi sanırsam.
Hocam baya ilginçmiş, sıkıntılı bir durum, iade alması lazım.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
Dediğim gibi ürünü beğenmediğini söyle ve öyle iade et derim. 1 piksel için getirdi diyip ciddiye almayıp vermiyorlar iadeyi.

Hocam baya ilginçmiş, sıkıntılı bir durum, iade alması lazım.
Umarım alır.

Aldığınız satıcı linki var mı acaba kimmiş bakayım

NOON01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
mert tekin

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut

NOON01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
mert tekin
Beta Plus namı değer Gaming Gen. Fena firma değil. İade deneyin bakalım merak ettim yapıyorlar mı? Hatta isterseniz belirtin ölü piksel var diye. Değişim yaparlar belki.
Bakalım nolacak hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,332
Üyeler
154,217
Son üye