Neler Yeni

Asus Ölü Piksel Garantisi

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Arkadaşlar monitör alacağım için sitelere bakıyordum. Asus Tuf Gaming VG24VQ monitörü alıcaktım. Bir sitenin canlı desteğine ölü piksel garantisi var mı diye sorduğumda 5 ve üzerinde garanti verebiliyoruz dediler. 1 ölü piksel olursa değişim yapar mısınız diye sorduğumda Asus bu hakkı tanımıyor dedi. Yani şimdi ben Asus monitör alınca 1 ölüe piksel çıkınca değiştiremeyecek miyim ?

Screenshot_1.png

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    5.2 KB · Hit: 201

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,415
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Öyle bir şey yok. Yasal dayanak olarak 1 ölü pikseli bile değiştirmek zorundalar, buna markalar kara veremez...

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle bir şey yok. Yasal dayanak olarak 1 ölü pikseli bile değiştirmek zorundalar, buna markalar kara veremez...
onlar değiştirmeseler bile mahkemeye felen verirsek değiştirmek zorundalar yani

bykn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
beykan
Normal şartlarda bir iki marka harici her firma en az 5 pixel şartı garantisi veriyor diye biliyorum. Ama malum şu sıkıntılı günlerde mağazalar kapalı olduğu için mesafeli satış sözleşmesi söz konusu. Yani görüp deneyerek almadığınız için nereden alırsanız alın 14 gün içerisinde ürünün içeriğinin bozulmaması şartı ile iade etme hakkınız var.

TheBuluts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burak Bulut
Instagram
burakbulut.71
Steam
BurakAbi#
Arkadaşlar monitör alacağım için sitelere bakıyordum. Asus Tuf Gaming VG24VQ monitörü alıcaktım. Bir sitenin canlı desteğine ölü piksel garantisi var mı diye sorduğumda 5 ve üzerinde garanti verebiliyoruz dediler. 1 ölü piksel olursa değişim yapar mısınız diye sorduğumda Asus bu hakkı tanımıyor dedi. Yani şimdi ben Asus monitör alınca 1 ölüe piksel çıkınca değiştiremeyecek miyim ?

Alıntıyı görüntüle
Benim ViewSonic monitörümde oldu ve alalı en fazla 3 4 gün oldu yarın kargoya gidip veriyorum yasal olarak hakkımız ayrıca ben ürünü aldım kurdum açtığımda fark ettim kendisinden hatalı çıktı monitör kurduktan 10dk sonra fark ettim hemen iade işlemi başlattım

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim ViewSonic monitörümde oldu ve alalı en fazla 3 4 gün oldu yarın kargoya gidip veriyorum yasal olarak hakkımız ayrıca ben ürünü aldım kurdum açtığımda fark ettim kendisinden hatalı çıktı monitör kurduktan 10dk sonra fark ettim hemen iade işlemi başlattım
Deneyimlerini burada paylaşırsan sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,536
Üyeler
157,963
Son üye
pacayy
Top Bottom