Neler Yeni

Asus Prime B450M-K Kule Tipi Soğutucu

Cropsen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan Tuna
Selamlar güzel insanlar. DA-Sistem 2 yi satın aldım geçenlerde ve gayet memnunum. Ancak ryzen 5 3600 stok soğutucusunu kule tipi soğutucuyla değiştirmek istiyorum. Forumdan takip edebildiğim kadarıyla çokça bir t6 önerisi mevcut. Şimdi Asus Prime B450M-K anakartta sanki ram slotları işlemciye biraz yakın gibi geldi bana bu soğutucu için. Şu anda bu anakart ile birlikte bu soğutucuyu kullanan var ise eğer destek olabilir misiniz ? Çok teşekkür ederim.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
büyük bir anakart değil zaten.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Sorunsuz kullanan olduğuna eminim ya, çok takmaya gerek yok. Eğer RAM'lere çarparsa iade edersiniz.

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
Aynı soru bendede var imzamdaki sistemde kasa biraz sıkışık gibi geliyor bana ramler soğutucuya yakın, cpu soğutucusu ile ekran kartı arasında 7 8 cm anca var sığar mı sığmazmı diye düşünüyorum.

ertme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Öztürk
Arkadaşlar bende de aynı anakart var. Ekstra cpu soğutucu ile kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
En kötü ihtimal RAM lere sıfıra sıfır olur, buda bir sorun değil.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Selamlar güzel insanlar. DA-Sistem 2 yi satın aldım geçenlerde ve gayet memnunum. Ancak ryzen 5 3600 stok soğutucusunu kule tipi soğutucuyla değiştirmek istiyorum. Forumdan takip edebildiğim kadarıyla çokça bir t6 önerisi mevcut. Şimdi Asus Prime B450M-K anakartta sanki ram slotları işlemciye biraz yakın gibi geldi bana bu soğutucu için. Şu anda bu anakart ile birlikte bu soğutucuyu kullanan var ise eğer destek olabilir misiniz ? Çok teşekkür ederim.
Bende de aynı anakart var. Bir arkadaş montajını yapmıştı rahat bir şekilde t6 ultranın b450m-k ya. Eğer büyük bir raminiz yoksa sıkıntı olmaz muhtemelen

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Pekala spec delta kasa ve b450mk anakart ve corsair vengeance ram ile
T6 Ultra rahatça sığarmı Sıkıntı oluştururmu?

ertme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Öztürk
Bende de aynı anakart var. Bir arkadaş montajını yapmıştı rahat bir şekilde t6 ultranın b450m-k ya. Eğer büyük bir raminiz yoksa sıkıntı olmaz muhtemelen
T6 ultra dediğiniz soğutucu ramtech marka mı?

ertme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Öztürk
Snowman oluyor çeşitli markaların var. Muhtemelen marka basıp satıyolar
teşekkür ederim bahsettiğimiz soğutucuyu alıcam. Bende de corsair'in o meşhur RAM'lerinden var. Elime ulaşınca sizinle bilgi paylaşırım

ertme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Öztürk
corsair'ın ramler biraz büyük gibi ama hadi bakalım umarım sığar :D

ertme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Öztürk
kanka haberin olsun bugün elime ulaştı. bir şekilde taktım :D ve şu an kullanıyorum. Ryzen 5 3600 ile 1.2V 4.2ghz. Witcher 3 gibi oyunlarda 60 en fazla 62 derece. CSGO'da benchmark yaptım onda da 60 dereceyi geçmedi. 5dk OCCT testi yaptım onda da max 77 derece oldu. Açıkçası fiyatına göre bayağı iyi. Stok fanla böyle değerleri görmem cidden zordu. Takması biraz sıkıntı onun dışında her şeyinden memnunum

Top Bottom