Neler Yeni

Asus Radeon Dual Rx 6600 8gb Gddr6 128 Bit İyi Midir?

Onurkoslu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Muharrem onur Kosluoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanımları
6600 xt kullanıyorum aynı modelin çok serin çok iyi bi sıkıntı yaşamadım cw sesi sürekli olmasa da arada bir oluyor ama yüksek bi sesi yok duymak için kasanın dibine eğilmek gerekiyor yoksa zaten duyulmuyor, kulaklıkla vs zaten hiç duyulmuyor ama sürekli de yapmadığı için beni rahatsız etmedi hiç

boss0506

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Umut Bulut
Rx 6600 Dual ile Rtx 2060 Dual'in soğutma dizaynları farklı. Rx 6000 serisi Dual kartlar daha başarılı soğutma konusunda. 2060, keza 6000 serisine göre daha eski bir GPU olduğu için, Dual soğutma dizaynı serisinin ilk veya ikinci varyantlarını kullanıyor denebilir. Bundan dolayı son çıkan 6000 serisi Dual kartlar tamamen yenilenmiş ve elden geçirilmiş bir soğutma tasarımına sahip.

O yüzden 77 derece bir tık fazlada olsa, normal denebilir. Kartınızın garantisi bittiyse, bilen bir yerde kaliteli bir termal macun ile üzerindeki eski macunu yenilenirse bir tık daha aşağı düşer o sıcaklığınız.
PC Hocası GG6. Yani alalı 2.5 ay oldu.

L7vely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Yamaç Ulus
Kanka Sapphire kartı soğutma açısından sorunlu birde amdnin driver sorunları var ama 6000 serisi ekran kartlarında bu minimum ayrıca amdnin getirdiği driver güncellemeleri de bu minimumu daha da düşürdü eskiden wattman hatası alanlar şuan almadıklarını da söylüyor Asus dualin soğutması iyi
Hocam Sapphire Pulse RX 6600 modelini kullanıyorum sorunlu bir durumu yok?

Peonta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Rüzgar
Hocam Sapphire Pulse RX 6600 modelini kullanıyorum sorunlu bir durumu yok?
Hava sirkülasyonu iyiyse kasada olmayabilir ama genel olarak ben soğutması kötü diye biliyorum belkide mimariyi değiştirip yeni olarak sunmuşlardır takip etmedim

Top Bottom