Neler Yeni

🔥İndirim Asus rog 16 4080 laptop 66k

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe
Neden hocam tecrübeleriniz nedir
Ekranı berbat. Nits yetmiyor ışık sizmasindan siyah renk yok gri heryer absürt bir ısı artışı var anlık (HP omen ve hatta victusda bile bu durumu görmemiştim) parasını haketmiyor

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekranı berbat. Nits yetmiyor ışık sizmasindan siyah renk yok gri heryer absürt bir ısı artışı var anlık (HP omen ve hatta victusda bile bu durumu görmemiştim) parasını haketmiyor
sende kusurlu urun cikmis diye hepsi mi boyle olmak zorunda

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,346
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
763
İsim
kadir akyel

I7-13650HX işlemci biraz kötü kalmış 13700 ile arasında yüzde 8 e yakın fark var​

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Selim
aynı g16nın 4060 olanı var bende ve ekran gyet başarılı. ışık sızması gri renk vs yok dencek kadar az. bu panel kaynaklı sorunlar şans işi

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökalp Yentür
Ben begendim su an 4080 versiyonu var bende ekrana bayildim zaten alma sebeplerimden biri de oydu. Bunun oncesinde lenovo legion 5, helios 300, an515-46 deneyimledim. Mm isimli teknoloji markete gidip hp omen legion 7 pro vb yanyana baktım kesinlikle ekran benim beklentilerimi karsiladi. 24 inçte bile sahane bir gorsellik sunan fhd 16 incte (ki 1200p bu modelde) sahane bir deneyim sunuyor. Tabi zevk ve renk meselesi kesinlikle. Şu an elimde Samsung Neo G8 monitor var bundan once ips panel LG 27GN950B kullandım lg'deki tecrubemden ne eksik ne fazla ben bayildim. Isı artisina birsey diyemem zira 4070 modeli ile bundaki mscun uygulaması farklı.

Ben de almadan once tereddutleri olan bir son kullanıcıydım. Acaba olu piksel cikar mi, backlight bleed fazla olur mu, coil whine var mıdır gibi endiselerim vardı ancak yersin oldugunu gordum. Bundan once kullanim imkani buldugum helios 300 (12700h+3070ti modeli) modelinde iki tane aldim ikisini de iade ettim ilkinde olu pixel ve bright pixel vardı. Bir sonrakinde ise ekran cercevesinde aciklik kisaca sogudum. Ama bulsam 3. Defa alirdim. Ondaki ekrandan cok bir fark gormedim kalite acisindan.
Laptop alacak arkadaslar bu modeli alın demiyorum ama herkes gidip deneyimlesin incelesin oyle alsın. Ben bu laptopta kullanılan BOE NE160WUM-NX2 panele bayildim tavsiye ederim. Bir de laptop alırken ppi degerlerine bakın derim au an masaustunde kullandıgım 4k monitor olan neo g8 140 ppi strix g16 141 ppi yani goruntu kalitesi acisindan piksel yogunlugu ayni. Neo G8 miniled (fald orası ayri konu :))

Sorusu olan varsa alabilirim ama belirteyim ben profesyonel degilim keyfine duskun bir son kullaniciyim.

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
881
İsim
Kara Kartal
Asus almak büyük hata
1 - Yazılım sorunu
2 - Anakart sorunu
3 - Ekran sorunu
4 - Soğutma sorunu
5 - Servis sorunu (Teknik eleman sorunu)

Top Bottom