Neler Yeni

Asus Rog Geri Ödeme Kampanyası nasıl oluyor ?

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT

Woonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan Can Koçoğlu
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...aura-sync-p-HBCV00000EXHC4?magaza=Hepsiburada almayı planlıyorum geri ödemeyi nasıl yapıyoruz ve kaç TL düşüyor ? linkteki klavye hangi switch ?
gaminggen TR de 1390 Tl'ye geliyor aldıktan sonra Bu linkten asus'a kayıt olup fatura resmini ve ibanını gönderiyorsun onlarda onaylayıp hesabına yatırıyorlar . Bende yarın gidip alacağım. Klavyeye gelirsek incelemerine baktım rgb ve kasa yapısı felan çok iyi switchler ise asus'un kendi switchleri cherry Mx'e karşı çıkarttığı hatta kağıt testlerinde çok ufak bir farkla daha hızlı diyor .

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Çakır
gaming gen den almani oneririm orda daha ucuz bende bugun siparis verdim cashback ile 1390 TL'ye gelecek ama bazilari cashback alamadiklarini yazmislar umarim dogru degildir
Mesaj otomatik birleştirildi:

gaminggen TR de 1390 TL'ye geliyor aldıktan sonra Bu linkten asus'a kayıt olup fatura resmini ve ibanını gönderiyorsun onlarda onaylayıp hesabına yatırıyorlar . Bende yarın gidip alacağım. Klavyeye gelirsek incelemerine baktım rgb ve kasa yapısı felan çok iyi switchler ise asus'un kendi switchleri cherry Mx'e karşı çıkarttığı hatta kağıt testlerinde çok ufak bir farkla daha hızlı diyor .
hocam gaming gen de urun aciklamasinda cherry mx switchler kullanildigi yaziyor sanirim 2 cesit switch varyasyonu var bu klavyede

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
Peki bende bir soru sorayım arkadaşlar:
1- Markalar bunu neden yapıyor? Çünkü bir nevi zarara satıyorlar gibi
2- Bu cashback başka markalarda mevcut mu?

Woonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan Can Koçoğlu
gaming gen den almani oneririm orda daha ucuz bende bugun siparis verdim cashback ile 1390 TL'ye gelecek ama bazilari cashback alamadiklarini yazmislar umarim dogru degildir

hocam gaming gen de urun aciklamasinda cherry mx switchler kullanildigi yaziyor sanirim 2 cesit switch varyasyonu var bu klavyede

ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe ROG NX Red Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye diye geçiyor açıklamayı gaming gen cherry yazmış neden bilmiyorum​

Peki bende bir soru sorayım arkadaşlar:
1- Markalar bunu neden yapıyor? Çünkü bir nevi zarara satıyorlar gibi
2- Bu cashback başka markalarda mevcut mu?
daha önceden gelen stoklar bunlar dolar artınca fiyatları arttırıyorlar sonradan indirim bahanesiyle satıyorlar

Model Adı: ROG STRIX SCOPE TKL D/RD NX

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,611
Üyeler
156,643
Son üye
Apeironnn
Top Bottom