Neler Yeni

asus rog gladius 2 core alınır mı

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Arkadaşlarla internet kafeye gittiğimizde özellikle bu mouse'u kullanıyorum elime tam oturuyor kullanışlı. rgb konusunda biraz gösterişsiz ama aura sync mevcut o asusun gözü değişiyor işte senkronize çalışıyor :) 240 liraya gayet güzel bir seçenek bence şu an

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
asus rog mousesin kullanıyorum cok rahat elin buyukse duşunmeden al o boyuta gore hafif bir mouse rgb si güzel ışık şiddeti yeterli düzeyde parmak izi bırakmıyor 1 hafta boyunca cok sık kullanırsan hafif lekeler kalıyor oda olsun zaten. tuş hissi cok iyi. Umarım yardımım dokunur

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
Arkadaşlarla internet kafeye gittiğimizde özellikle bu mouse'u kullanıyorum elime tam oturuyor kullanışlı. RGB konusunda biraz gösterişsiz ama aura sync mevcut o asusun gözü değişiyor işte senkronize çalışıyor :) 240 liraya gayet güzel bir seçenek bence şu an
alacak gibiyim bayaa kafama yattı

shpresoj

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Umut
incehesapta 290 TL bende bir de 55 TL lik indirim çeki var sizce almaya değer mi yoksa rival 3 mü bekleyeyim pekte stoğa girecek gibi gözükmüyor rival 3 ama ne yapayım.
Al gitsin mis gibi mouse 3 aydır kullanıyorum, memnunum.

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz

furkantc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan
incehesapta 290 TL bende bir de 55 TL lik indirim çeki var sizce almaya değer mi yoksa rival 3 mü bekleyeyim pekte stoğa girecek gibi gözükmüyor rival 3 ama ne yapayım.
Bu kadar alışveriş yaptım hediye çeki filan kazanmadım nasıl alıyorsunuz

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz

furkantc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan
Pc almıştım onun incepuanını dönüştürmüştüm
Anladım hocam asus rog gladius 2 core aldınız mı ben aldım daha yani kargodan elime ulasti 10 dk once kullanmaya basladim ama tuşların click sesi cok dandik geliyor sizde de mi oyle ?

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Merhabalar.

Bende Asus Rog Gladius II Origin kullanıcısıyım.

Aralarındaki tek fark aydınlatma ve DPI.

Core 6200 DPI'a kadar destek veriyor ve aydınlatma olarak mouse tekeri ve logosunda aydınlatma var sadece.

Onun dışında bence kesinlikle alınabilecek bir mouse fakat eliniz küçük ise mouse elinize büyük gelecektir.

2 yıldır origin versiyonunu kullanıyorum ve çok memnunum.

Aydınlatma veya tıklamasında herhangi bir sorun yaşamadım.

Tek eksiğini söyleyeyim, Mouse'un solunda adını bilmediğim yumuşak bir materyal var. Bu materyal uzun süreli kullanım sonrasında biraz eriyor deforme oluyor. Erimeden kastım direk erime değil de şekli deforme oluyor. Kullanımda herhangi bir sıkıntısı yok ama.

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
Anladım hocam asus rog gladius 2 core aldınız mı ben aldım daha yani kargodan elime ulasti 10 dk once kullanmaya basladim ama tuşların click sesi cok dandik geliyor sizde de mi oyle ?
Öyle gibi his vermesin mükemmel bir mouse iyi ki almışım diyorum kaç aydır kullanıyorum harika bişey gerçekten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,297
Üyeler
143,490
Son üye
i_m_ibrahim100
Top Bottom