Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus ROG Gladius 3 Aimpoint alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tolga
Merhabalar, elimdeki mouseun 6.yılını doldurmasından dolayı bir mouse arayışına girdim. Gözüme Asus'un Gladius serisi takıldı. Gladius 3 wireless modeli 2k civarına bulunabiliyor şu an internet üzerinde fakat anladığım kadarıyla biraz eski bir model. Yakın zamanda çıkmış Gladius 3 Wireless Aimpoint modeli var o da 2800 civarı amazonda. Sanırım ikisinde de switchleri değiştirme olanağımız var bu baya güzel bir özellik. Sizden de tavsiye almak istiyorum aradaki farka değer mi yoksa farklı bir öneriniz olur mu acaba? Fakat belirtmem gerekiyor fazla bilinmedik markalar harici (Asus, Logitech,Razer gibi) alışveriş yapmak gözümü korkutuyor çünkü aldığım ve bu kadar para vereceğim bir ürünü uzun yıllar kullanma gibi bir beklentim var. Şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için.

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
buradaki modellere bakabilirsin normalde dragonfly söylerdim ancak stok yok lamzu thorn modeline bakabilirsin marka olarak sıkıntı olmaz yurtdışında çok bilindikler ama illa daha ünlü olsun dersen bence bütçen varsa razer v3 pro indirim bekleyebilirsin

Top Bottom