Neler Yeni

ASUS ROG GLADIUS III AimPoint Kablosuz Ekipmanını anlat ile ilgili yardım lütfen

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Bayram
Arkadaşlar şimdi bu mouse aldım ekipmanını anlat diye bir durum varmış daha önce yapan var mı inceleme nasıl yapıcam asusa nasıl gönderim sağlıcam gaming gen üzerinden aldım

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Enes ÜNAL

Bu site üzerinde birşeyler yazıyor ama

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu site üzerinde birşeyler yazıyor ama
Gördüm de Lütfen incelemenizi yayinladığınız sayfanın tam web adresini bizimle paylaşın. Oturum açılması gereken platformlari kullanmayin. Buralarda yayınlanan incelemelere erismemiz mümkün değildir. bu yazıyı çözemedim

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Bildiğim kadarıyla aldığın yer üzerinden yorum ürüne yorum yapacaksın ve onun linkini göndereceksin , forumda yapanlar vardı görürler birazdan cevap yazarlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://forum.donanimarsivi.com/konu/asus-rog-gladius-iii-aimpoint-2149-TL.911456/page-14

İstersen bir incele yorumlarda konuşulmuş birşeyler

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla aldığın yer üzerinden yorum ürüne yorum yapacaksın ve onun linkini göndereceksin , forumda yapanlar vardı görürler birazdan cevap yazarlar

Bende öyle düşündüm de şimdi benim yorum yaptığımı orda kendileri bakıp inceleyip mi görücek yoksa o yorumumu özel olarak atmam lazım onu anlamadım

Baktım da detay vermemişler ama incelemeyi ürün yorumlayarak yapılıyor yapan biri çıksa keşke

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,525
Üyeler
143,673
Son üye
caisen
Top Bottom