Neler Yeni

Asus Rog Strix G16 Model Farkının Bir Önemi Olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
CENGİZHAN ZEYBEK
Merhaba arkadaşlar. Laptop almak niyetindeyim. Hepsiburada'da Rog Strix G16'nın aynı özelliklerde iki farklı ürün kodu detayına takıldım.

Biri bu :

Diğeri bu:

Bu modeller arasında ne gibi farklılıklar vardır acaba? Yoksa sadece isimdeki farklılık oluyor? Şimdiden teşekkürler.

sherlyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aybars Yıldırım
Merhaba arkadaşlar. Laptop almak niyetindeyim. Hepsiburada'da Rog Strix G16'nın aynı özelliklerde iki farklı ürün kodu detayına takıldım.

Biri bu :

Diğeri bu:

Bu modeller arasında ne gibi farklılıklar vardır acaba? Yoksa sadece isimdeki farklılık oluyor? Şimdiden teşekkürler.
kanka eğer içine sinmediyse

bu satıcıdan al ben aldım dün geldi kargo da ezik bile yoktu sorunsuz geldi güvenilir satıcı zaten bildiğim kadarıyla hp'nin distribütörlüğünü yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
melikşah

Biri bu :

Diğeri bu:

şimdi bro ben baktım zaten bende bu arkadaşı almakta niyetliyim ben böyle 3 4 yıldır bilgisayarları araştırıyorum eee yani pek fark yok sadece fiyat ama ikiside aynı sadece isim farklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,681
Üyeler
149,958
Son üye
Sons
Top Bottom