Neler Yeni

🔥İndirim ASUS ROG STRIX Go 2.4 2479TL !!!

hocam bir kulaklık kırıldıktan sonra artık sesinin bir önemi kalır mı? Ben şahsen böyle kırılan örneklerini gördüğüm kulaklığı almaya çekinirim, Ama parası önemli değil kırılır yenisini alırım diyen varsa alır geçer.
Sağlam olduğunu düşünmüyorum videoda sıfır kulaklığı kıvırıyor ama uzun vadede plastik belki de özelliğini yitirip çatlıyor yada kırılabiliyor. Bende corsair void pro var 4-5 yıllık hala taş gibi duruyor zamanında razer kraken vardı 1 yıl içinde kırılmıştı. Yani yıllarca kullanmak varken neden sağlam olmayan bir kulaklık alıp 1-2 yılda bir değiştireyim.
Bu arada özellikleriyle ilgili bir şey demiyorum sadece malzeme kalitesi iyi demişsiniz bence bu örneklere bakınca iyi değil yanlış yönlendirme olmasın alanın elinde kalırsa senden bilmesin hocam :D
Amazondan bulduğum inceleme fotoğrafları aşağıda

51o9vos7JNL.jpg
71MisbH1kPL.jpg
bana herhangi bir kulaklık marka ve modeli söyle sana hemen fotoğrafını bulayım aynı bu attıkların gibi, yani elinde servis verisi olmadan redditten amazondan foto bulmakla olmuyor, bu kulaklıktan atıyorum 10 bin tane satılmış binlercesi kırılma nedeniyle servise gönderilmiş gibi bir veri olmadan bu kulaklık sağlam değildir yorumu yapılamaz.

N010

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Eren Güneş
Hocam sizce alınır mı corsair void elite var kablosuza geçmek için bakıyorum ses kalitesi olarak pişman olur muyum not:2000 tl ye düşmüş

enthy7

80+
Ben de alıp almamak arasındayım... İnternette arayınca çok fazla kırıldı & pedleri parçalandı & suni deri kısım aşındı gibi yorumlar var. Epey fazla olunca bende arada kaldım.

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Murat demir
arkadaşlar bugün geldi ürün sesi falan gayet güzel ama kırılgan olduğunu söyleyen arkadaşlar haklı büyük ihtimalle düşerse kırılabilir gibi öyle elinizde kalır gibi bi hissiyat yok ama yerden yere vuramazsınız o kesin bence 1999TL ye fazla fazla değer

MKeremM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kerem Mungan
arkadaşlar bugün geldi ürün sesi falan gayet güzel ama kırılgan olduğunu söyleyen arkadaşlar haklı büyük ihtimalle düşerse kırılabilir gibi öyle elinizde kalır gibi bi hissiyat yok ama yerden yere vuramazsınız o kesin bence 1999TL ye fazla fazla değer
Hocam ürünü hala kullanıyor musunuz kırılma gibi bir şey yaşadınız mı?

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Murat demir
Hocam ürünü hala kullanıyor musunuz kırılma gibi bir şey yaşadınız mı?
herhangi bir sorun olmadı hatta 3 gün önce ben ayaktayken kafamdan düştü ve herhangi bir kırılma veya bozulma olmadı

hqnbayar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
hakan
günlerdir hatta bir kaç aydır bu fiyat aralığında itopya asus kampanya yapıp duruyor, bu fiyata alınabilcek net şekilde en iyi kulaklıktır başka kulaklıklara bakmayın boşuna özellikle cloud 2 vs.
Kesinlikle katılıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,296
Üyeler
151,374
Son üye
gragor
Top Bottom