Neler Yeni

ASUS ROG Strix Impact RGB Nasıldır?

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
İyi.

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çift el için yapılmış fareleri kullanmanızı pek önermem. Çünkü genelde rahat olmuyorlar,el hissiyatları kötü oluyor.Yinde de siz bilirsiniz,çünkü alıcı sizsiniz :)
Hocam pc yi alıcam klavye ve mouseyi seçtim mouseye az bir para kalmıştı bende 170 TL ye bulunca alayım dedim ama başka bir mouse alacagım teşekkürler.

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Hocam PC yi alıcam klavye ve mouseyi seçtim mouseye az bir para kalmıştı bende 170 TL ye bulunca alayım dedim ama başka bir mouse alacagım teşekkürler.
Hocam fare olarak marka düşünürseniz logitech ve Zowie gibi markaların farelerine bakabilirsiniz. Bu iki üreticinin farelerinin hem tepkime süreleri çok hızlı oluyor,hemde malzemeleri daha kaliteli oluyor. Şöyle söyliyeyim ben aktif olarak şu an logitech g300s kullanıyorum ve ben bu cihazı yıllar önce fiyatı 70tl iken almıştım. Halen daha ilk günki gibi cayır cayır çalışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fare olarak marka düşünürseniz logitech ve Zowie gibi markaların farelerine bakabilirsiniz. Bu iki üreticinin farelerinin hem tepkime süreleri çok hızlı oluyor,hemde malzemeleri daha kaliteli oluyor. Şöyle söyliyeyim ben aktif olarak şu an logitech g300s kullanıyorum ve ben bu cihazı yıllar önce fiyatı 70tl iken almıştım. Halen daha ilk günki gibi cayır cayır çalışıyor.
Hocam Logitech in falan istedigim mouseleri bütceme uymuyor şuan g300s ise çok küçük geliyor elime bende f/p açısında Rival 3 alacagım.

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Hocam Logitech in falan istedigim mouseleri bütceme uymuyor şuan g300s ise çok küçük geliyor elime bende f/p açısında Rival 3 alacagım.
steelseries de güzeldir hocam. Alabilirsiniz :D

Benim aklıma ilk bu iki marka geldiği için bunları yazdım :D

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Top Bottom