Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus ROG STRIX LC II 120 ARGB İşlemci Sıvı Soğutucu 4.212TL Stok 2

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın

ReyJovick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
rt
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
edit. spam

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ömer şevik
Kendi önerim onu almak yerine https://www.teknobiyotik.com/arctic...utucu-ar-acfre00068a.html?ref=akakce&v=1.76.2

Kasan destekliyor ise bin lira daha koyup bunu almak daha mantıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerdeyse aynı fiyata onu alması daha mantıklı 360mm olan o versiyonu 5100tl

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Buna para verilmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ömer şevik
Sana bana avantaj değil ama marka veya kalite arayan için 6 ayki en düşük fiyat şuanda.

Asus ryujin 360 da 15k fiyat bence çok ama yeni modeller çok daha yüksek fiyattan çıkarsa, ekranlı, fanlı olması ve asus olması sebiyle ben alacağım mesela. Tercih meselesi.
15k ryujim 3 e gidip te 15k vermem giderim artic marka 360mm sıvı soğutma alırım tdp değerlerine bakılınca 250w artic 230w asus

Benim attığım 42cm daha büyük zaten arctic iyi marka ğrünlerinde kronik sorun yoksa iyidir
Bende var 360mm takıcam işlemci bekliyorum 14900ks takıcam

Buna para verilmez.
Deymez asus diye büyük ihtimal pahlıya koymuşlar

Sana bana avantaj değil ama marka veya kalite arayan için 6 ayki en düşük fiyat şuanda.

Asus ryujin 360 da 15k fiyat bence çok ama yeni modeller çok daha yüksek fiyattan çıkarsa, ekranlı, fanlı olması ve asus olması sebiyle ben alacağım mesela. Tercih meselesi.
Tabi hangisi daha iyi bilmiyorum tdp değerlerğne bakılınca artic daha iyi duruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ömer şevik
Hocam merak ettim ne için kullanacaksınız 14900ksyi
Alabildiğimin en iyisini alacağım şuanda yoksa 12900k alacaktım fakat alabildiğimi alayım diye düşünüyorum sonuçta artık birdaha pc toplamayacağım 4090 lı sisteme takacağım zaten kunlanacağım 2 3 yıl sonra zaten satacağım eski sistem toplamayım elimde kalmasın diye alıyorum yoksa 12900k gayet yeterli fazlasıyla

Sonradan satacağım araba alacağım düşüncem bu

10k daha az verip artic alıp daha fazla performans almak daha mantıklı eğer ekrana çok takıntılıysanız nzxt vs alın asusa verilemz 15k abartı fiyat verdiği performans beli omoled ekran için deymez 15k üstüne taktıkları ekran max 3k fiyat (abarta barta söylüyorum) böyle yani asus soğutma tarafında tuzlu he ila gidip asus almayın demiyorum ama cidden deymez

Son düzenleme:

KingDeViL

80+ Bronze
Alabildiğimin en iyisini alacağım şuanda yoksa 12900k alacaktım fakat alabildiğimi alayım diye düşünüyorum sonuçta artık birdaha pc toplamayacağım 4090 lı sisteme takacağım zaten kunlanacağım 2 3 yıl sonra zaten satacağım eski sistem toplamayım elimde kalmasın diye alıyorum yoksa 12900k gayet yeterli fazlasıyla

Sonradan satacağım araba alacağım düşüncem bu

10k daha az verip artic alıp daha fazla performans almak daha mantıklı eğer ekrana çok takıntılıysanız nzxt vs alın asusa verilemz 15k abartı fiyat verdiği performans beli omoled ekran için deymez 15k üstüne taktıkları ekran max 3k fiyat (abarta barta söylüyorum) böyle yani asus soğutma tarafında tuzlu he ila gidip asus almayın demiyorum ama cidden deymez
Asus istememdeki sebep ekran, işlemci fanı ve 6 yıllık garanti aslında. Biraz yeni modelleri bekliyorum. Belki bu istediğim 2 özellik olan güzel bir soğutma piyasaya çıkarsa belki ona yönelebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
ömer şevik
Asus istememdeki sebep ekran, işlemci fanı ve 6 yıllık garanti aslında. Biraz yeni modelleri bekliyorum. Belki bu istediğim 2 özellik olan güzel bir soğutma piyasaya çıkarsa belki ona yönelebilirim.
Artic liquid cooling freezer III çıkmış 300tdp değerine sahip yani siz bilirisiniz ama şuan hertürlü işlemciyi soğutuyor renderde vs artick liquid cooling freezer i9 14900k testine bakıyorum 97 dereceyi geçmiyor ve zaten normal kabul edilebilir benim için amd ryze5 2600x kunlanıyorum şuanda ve 120 derece görüyor şaka gibi stock soğutucu takılı termal macun termal grlizlinin bir modeli işte sen düşün istediğini yap ama yeni modeler çıksada çokta bir şey olmuyor 420mm de fark ediyor

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Artic liquid cooling freezer III çıkmış 300tdp değerine sahip yani siz bilirisiniz ama şuan hertürlü işlemciyi soğutuyor renderde vs artick liquid cooling freezer i9 14900k testine bakıyorum 97 dereceyi geçmiyor ve zaten normal kabul edilebilir benim için amd ryze5 2600x kunlanıyorum şuanda ve 120 derece görüyor şaka gibi stock soğutucu takılı termal macun termal grlizlinin bir modeli işte sen düşün istediğini yap ama yeni modeler çıksada çokta bir şey olmuyor 420mm de fark ediyor
W limiti kaç acaba i9-14900K nın. Çünkü o işlemciyi limit olmadan daha o derecelerde tutan yok da.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,213
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr
Top Bottom