Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ASUS ROG STRIX LC II 360 Inventus 8650 ₺

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,344
İsim
Kürşat
evet hocam, görüntü önemli performans ikinci planda. nzxt z53 kafama yattı o yüzden ekranı çok hoşuma gitti.
görüntü önemliyse birine alınır mı diye sormak mantıksız, tercih tamamen kişisel zevke bağlı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,908
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

freygasm

80+ Gold
Benimki fantazi 16 ya o kasayı alırım içine 4/5 bn TL lik sıvı soğutma kıyarım ama Rog Strix sıvı soğutmalari absürt şekilde pahalı
Absürt değil aslında. Rog strix lclerde asetek 7, ryujiinlerde asetek 9 pompa kullanılıyor. +premium malzeme-lcd ekran vs eklenince bu fiyatlar normal oluyor. 14700k-14900k yoksa gereksiz, o işlemciler çok sıcak çalıştığı için throttledan ne kadar uzak o kadar iyi.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Amazon yurtdışından daha ucuza geliyor 5000e almıştım kasımda beyazını

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,908
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Absürt değil aslında. Rog strix lclerde asetek 7, ryujiinlerde asetek 9 pompa kullanılıyor. +premium malzeme-lcd ekran vs eklenince bu fiyatlar normal oluyor. 14700k-14900k yoksa gereksiz, o işlemciler çok sıcak çalıştığı için throttledan ne kadar uzak o kadar iyi.
pompa statik basıncı fan cfm değeri fan devirleri pompa devri pompa yapısı kullanılan 3 katmanlı özel motorlar vs vs derken çok daha iyileri çok daha uyguna var bu fantazi soğutucusu bence ekosistem gibi düşün

freygasm

80+ Gold
pompa statik basıncı fan cfm değeri fan devirleri pompa devri pompa yapısı kullanılan 3 katmanlı özel motorlar vs vs derken çok daha iyileri çok daha uyguna var bu fantazi soğutucusu bence ekosistem gibi düşün
Mesela hangisi var? Ben çok fazla sıvı soğutma deneyimledim; uzun vadede asetek pompalar kadar dayanıklı pompa görmedim. Evet performanslı olabilir ama asetek dediğimiz firma kendini sadece buna adamış bir firma. Ama herkes bunlara ulaşamayacağı için piyasada alınabilecek en baba model arctic 360diye öneriyoruz ki asetek pompalardan çok çok bi farkı da yok zaten. Dediğin gibi marka payı da var. Mesela galahad 2 360lcd de asetek son nesil pompa kullanıyor, lcd ekranı var, qc-malzeme kalitesinden bahsetmeme gerek yok 180-220usd civarlarında. Roglar da yurt dışında 200-270civarlarında. Overpriced olan kısmı o 50-60dolarlık kısım bence dediğin gibi. Türkiyede bu farklar artıyor o da var.

Reav

80+ Silver
Ekran sana bişey katmayacak bilgin olsun önemli olan performansı olsun görselliğe mı önem veriyorsunuz
Ekran var aslında aliexpresste tüm sıvı sogutmalara uyumlu o alınabilir ama nzxtninkiler kadar iyi mi bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Necati
Kürşat hocam işlemci olarak 7800x3d aldım soğutucu olarak ne önerirsiniz

Top Bottom