Neler Yeni

Asus Rog Strix Scar 18 Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Serkan
bende 1 ay içinde avusturalya ya gideceğim bu modeli almayı düşünüyorum hem oyun hem iş için bilgili ya da kullanan biri varsa yorum yapabilir mi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
forumda hiç boş yere banlanan birisini görmedim sadece bazen boş yere uyarı atılıyor
Alakası yok, sırf Abdullah Hacıgül'e karşı geldiler diye çoğu eski ve bilgili üye perma yedi. Üstelik çoğu tek bir konu altında banlandı.

zcosef

80+
Alakası yok, sırf Abdullah Hacıgül'e karşı geldiler diye çoğu eski ve bilgili üye perma yedi. Üstelik çoğu tek bir konu altında banlandı.
+1 bu forumda bakkal işi kurallar var, aynı yazıyı 2 farklı kişi yazmıştı birini raporladım ceza aldı birini raporladım ceza almadı. Şuan bu konudakinin 16 lık modelini kullanıyorum, piyasadaki tüm laptoplar hakkında da bilgim var ama ban yememek için yazmıyorum :D Bilgi alır çıkarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Serkan
+1 bu forumda bakkal işi kurallar var, aynı yazıyı 2 farklı kişi yazmıştı birini raporladım ceza aldı birini raporladım ceza almadı. Şuan bu konudakinin 16 lık modelini kullanıyorum, piyasadaki tüm laptoplar hakkında da bilgim var ama ban yememek için yazmıyorum :D Bilgi alır çıkarım.
cihaz sıcaklık durumları falan nedir hocam yardım ederseniz seviniriz

soul

80+ Silver
Şahsen biraz daha ekleyip bunu alırdım.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden ban yiyesin ?

Top Bottom