Neler Yeni

ASUS ROG Strix Scope NX Wireless Deluxe - 2339 TL - Aldım Sizce Nasıl?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
teşekkür ederim hocam daha iyisi sizin olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

claymore ıı alacaktım indirime bile girmedi. onda vardı aslında su geçirmezlik.
bende bunu indirimde görünce alayım dedim fakat benim gamepower calypso blue klavyemde bile su geçirmezlik var çeşmede yıkadım kaç defa bir şey dökülünce. bu fiyattaki klavyede suya dayanıklılık olmaması çok üzücü. belki iade ederim.
Asus ROG Strix Scope RX Red Switch kullanıyorum bende. Belki satıp wireless olması adına sizin aldığınız modele geçebilirim. Ürünü kullandıktan sonra bir inceleme yazısı paylaşır mısınız ?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,390
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
teşekkür ederim hocam daha iyisi sizin olsun

claymore ıı alacaktım indirime bile girmedi. onda vardı aslında su geçirmezlik.
bende bunu indirimde görünce alayım dedim fakat benim gamepower calypso blue klavyemde bile su geçirmezlik var çeşmede yıkadım kaç defa bir şey dökülünce. bu fiyattaki klavyede suya dayanıklılık olmaması çok üzücü. belki iade ederim.
sakarlık varsa veya masada çok sıvı oluyorsa iade edin risk almaya değmez

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Asus ROG Strix Scope RX Red Switch kullanıyorum bende. Belki satıp wireless olması adına sizin aldığınız modele geçebilirim. Ürünü kullandıktan sonra bir inceleme yazısı paylaşır mısınız ?
hocam sizinki suya dayanıklı, bu ürün malesef suya dayanıklı değilmiş arkadaş öyle yazdı. şu an iptal mi etsem diye düşünüyorum. olmadı yarın akşama kadar beklerim claymore 2 indirime girerse onu alırım.

sakarlık varsa veya masada çok sıvı oluyorsa iade edin risk almaya değmez
sakarlık değil de hocam yıllarca kullanacağım klavye sonuçta illaki bir gün su dökülebilir. o büyük sıkıntı olur benim için

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,390
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
hocam sizinki suya dayanıklı, bu ürün malesef suya dayanıklı değilmiş arkadaş öyle yazdı. şu an iptal mi etsem diye düşünüyorum. olmadı yarın akşama kadar beklerim claymore 2 indirime girerse onu alırım.

sakarlık değil de hocam yıllarca kullanacağım klavye sonuçta illaki bir gün su dökülebilir. o büyük sıkıntı olur benim için
hocam siz bilirsiniz fikir sizin

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
her sıvı teması bozabilir mi klavyeyi? ben eskiden membran klavye kullanıyordum ve çok sıvı teması oldu ama hemen çıkarıp kurulayınca bozulmuyordu. gerçi bunlarda batarya olayı var ama emin olamadım.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bu klavyeye aşığım zaten. Ama bunu görünce kabloludan vazgeçtim buna aşık oldum. Kablolu ve kablosuz özelliğine bayıldım.Güle güle kullan.
teşekkür ederim hocam. ürünün kalitesine diyecek yok zaten tek takıldığım yer suya dayanıklılık sertifikasının bulunmaması.

Bu Ne Diyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
emre can
ASUS ROG Strix Scope NX Wireless Deluxe ROG NX Red Switch Kablosuz RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi
Arkadaşlar imzadaki sistemi kullanıyorum. Ekipmanlarımı kablosuza çeviriyorum.
Donanımarşivi instagram kanalında 610 TL'ye hepsiburadada paylaşılan Asus Rog Gladius 2 Wireless mouse aldım.
Donanımarşivi forumda 1199 TL'ye itopyada paylaşılan Logitech G535 Lightspeed Wireless kulaklık aldım.

İtopya indirimlerine bakarken 2339 TL'ye ASUS ROG Strix Scope NX Wireless Deluxe Red Switch klavyesini gördüm ve satın aldım.
Sizce satın aldığım ürünü iptal etmeli miyim? Bütçem 2000 TL idi ve ben biraz üstüne çıkış 2339 TL'ye bu ürünü alabildim.
Sizce hayırlı olsun mu? :giggle:

Kullanan arkadaşlar bu klavyenin suya dayanıklılığı var mı?
bende aldım şimdi güzel fiyatmış

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,410
Üyeler
147,721