Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Tuf A15 ölü piksel sorunu

PNSHER

80+
Arkadaşlar cihazı yeni aldım 1 adet ölü piksel var. Beyaz renkte kırmızı, yeşil renkte siyah nokta şeklinde gözüküyor kırmızı ve mavide sıkıntı yok. İnternetteki ölü piksel test etmek için olan sitelerde denedim. Şimdi bunun için servisle uğraşmaya değer mi cihazdan genel olarak çok memnunum başka bir sıkıntısı da yok. Bu arada tam model adı FA506IU-HN153

ZhaoRcun

80+ Bronze
Arkadaşlar cihazı yeni aldım 1 adet ölü piksel var. Beyaz renkte kırmızı yeşil renkte siyah gözüküyor kırmızı ve mavide sıkıntı yok. İnternetteki ölü piksel test etmek için olan sitelerde denedim. Şimdi bunun için servisle uğraşmaya değer mi cihazdan genel olarak çok memnunum başka bir sıkıntısı da yok. Bu arada tam model adı FA506IU-HN153
zamanla çoğalabilir en iyisi uğraş ben olsam uğraşırım bırakmam

PNSHER

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hemen servise yolla ilerde çoğalabilir. Ayrıca o model ısınma sorunlu diye biliyorum @Techno08
Asus 1 tane ölü piksele garanti vermiyormuş (en az 3 tane olması gerekiyormuş) araştırdım şuanlık servise durumu bildirecem ilerde artarsa direk yollarım. Isınma sorunu yaşamadım canavar gibi laptop intel laptoplar da bu sıcaklıklarda çalışıyor zaten. Turbo boost kapatsam dahi çoğu işlemciden yine de daha güçlü.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Asus 1 tane ölü piksele garanti vermiyormuş (en az 3 tane olması gerekiyormuş) araştırdım şuanlık servise durumu bildirecem ilerde artarsa direk yollarım. Isınma sorunu yaşamadım canavar gibi laptop intel laptoplar da bu sıcaklıklarda çalışıyor zaten. Turbo boost kapatsam dahi çoğu işlemciden yine de daha güçlü.
Tamam :D

Techno08

80+ Gold
Nereden aldıysan direkt iade edebilirsin yepyeni laptop tamir yüzü mü görsün? Ayrıca o model ısınma sorunlu ve bu yüzden anakart problemi yaşayanlar var iade et direkt bence

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,750
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Direk iade et bence hem ölü piksel var diyorsun

Hemde A15 serisi ısınma problemli , Abdullah abinin kanalında ilgili videoyu bulabilirsin

Son düzenleme:

PNSHER

80+
Direk iade et bence hem ölü piksel var diyorsun

Hemde A15 serisi ısınma problemli , Abdullah abinin kalanında ilgili videoyu bulabilirsin
Abdullah hacıgül aynı zamanda deli gibi throttle yapan dell g5 se'yi de inceledi (throttle ne demek bilmeyenler için işlemcinin sıcaklık yüzünden düşük frekansta çalışması). stress testlerinde 100 derecelere ulaşan bir laptoptan bahsediyorum. Asus ile karşılaştırma videosu da var.
Bu arada ürünü iade edip tekrar alacaktım fakat iadem kabul edilmedi , servis 1 adet ölü pikseli de kabul etmiyor hakkımı thh de arayacağım gelişmeleri buraya aktarırım.

mhtfury

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Abdullah hacıgül aynı zamanda deli gibi throttle yapan dell g5 se'yi de inceledi (throttle ne demek bilmeyenler için işlemcinin sıcaklık yüzünden düşük frekansta çalışması). stress testlerinde 100 derecelere ulaşan bir laptoptan bahsediyorum. Asus ile karşılaştırma videosu da var.
Bu arada ürünü iade edip tekrar alacaktım fakat iadem kabul edilmedi , servis 1 adet ölü pikseli de kabul etmiyor hakkımı thh de arayacağım gelişmeleri buraya aktarırım.
hocam sonuç ne?

Top Bottom