Neler Yeni

Asus tuf a15 vs nitro 5

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murathan Yekta
hangisi daha iyidir fan fps acısından Nitro'yu cok ovuyorlar ama fan sesi yuksek rdr,valo,witcher gibi oyunlar oynicam yardımcı olur musunuz

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Ekran kartları ikisinin de 140W'mış. AMD'nin 7000 serisi oldukça verimli serin çalışıyorlar ama 8 GB Ram yetersiz kalır bir 8 GB daha eklemeniz gerek. Asus'ta USB Portları daha iyi Thunderbolt desteği var ben TUF'u tercih ederdim.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murathan Yekta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazdığım yazı sorunlu gitmişti yanlış anlaşılmasın diye hızlıca "düzelticem" yazdım kusura bakma.
Kanka tuf serisi daha cok ısınıyor diyorlar ama

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Kanka tuf serisi daha cok ısınıyor diyorlar ama
TUF'lar ısınmıyor demedim Ryzen 7000 serisi serin çalışıyor dedim. Şu an incelemelerine testlerine bakıyorum ona göre net bir şey diyeceğim.

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murathan Yekta
TUF'lar ısınmıyor demedim Ryzen 7000 serisi serin çalışıyor dedim. Şu an incelemelerine testlerine bakıyorum ona göre net bir şey diyeceğim.
Tamam kanka sağol bide ryzen artık intele gore daha iyiymiş dogrumu fps isi acısından ryzen mi bakmalıyım yani

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Tamam kanka sağol
Vallahi baktım sağ olsunlar bir tane bile video olmadığı için tam bir şey bulamadım ama iki laptopta birbirine yakın sıcaklıklarda. 12500H içeren Nitro'da işlemci 83-86 civarlarında geziniyor TUF'ta 78-85 civarında hemen hemen aynılar. Ufak tefek güç kısıtlaması ile 75 derecelere düşürebilirsin çok az kayıp ile. Benim tercihim ne kadar sevmesem de TUF'tan yana gibi Nitro 5'in panel ve ram ile ilgili bilgileri biraz karışık tam net bir şey bulamadım.

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murathan Yekta
Vallahi baktım sağ olsunlar bir tane bile video olmadığı için tam bir şey bulamadım ama iki laptopta birbirine yakın sıcaklıklarda. 12500H içeren Nitro'da işlemci 83-86 civarlarında geziniyor TUF'ta 78-85 civarında hemen hemen aynılar. Ufak tefek güç kısıtlaması ile 75 derecelere düşürebilirsin çok az kayıp ile. Benim tercihim ne kadar sevmesem de TUF'tan yana gibi Nitro 5'in panel ve ram ile ilgili bilgileri biraz karışık tam net bir şey bulamadım.
Kanka bana fps ve isi onemli gerisi cok sey değil oyun icin alacagım

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Çoğu oyunu DLSS açmadan Ultra ayarlarda 60 FPS üstü oynatır. RDR2 70+, Witcher 3 55+, GoW 75+ FPS'lerde oynuyor birisi videoda. Nitro için net bir şey diyemiyorum istediğiniz modelin incelemesi yok.

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murathan Yekta
Çoğu oyunu DLSS açmadan Ultra ayarlarda 60 FPS üstü oynatır. RDR2 70+, Witcher 3 55+, GoW 75+ FPS'lerde oynuyor birisi videoda. Nitro için net bir şey diyemiyorum istediğiniz modelin incelemesi yok.
Hocam nitro 5 i cok kisi ovmus fp falan diye hala aklıma yatmadı ne yapmalıyım tuf kasasına cop diyorlar

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Nitro 5 güzel çıkış yaptı Victus gibi kafanıza hangisi yatıyorsa onu alın o zaman. Nitro 5'te 16GB ram var yükseltmek için uğraşmazsınız da size kalmış ben de Asus sevmem normalde ama İşlemci, ekrandan ötürü Asus demiştim.

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murathan Yekta
Nitro 5 güzel çıkış yaptı Victus gibi kafanıza hangisi yatıyorsa onu alın o zaman. Nitro 5'te 16GB ram var yükseltmek için uğraşmazsınız da size kalmış ben de Asus sevmem normalde ama İşlemci, ekrandan ötürü Asus demiştim.
Asus ekranı guzel ama fan acısından

Top Bottom