Neler Yeni

Asus TUF DASH F15 Düşük FPS

pesceux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Scipio
Herkese iyi forumlar. Laptopta i7-11370H işlemci, RTX 3060 ekran kartı var. Lol, cs 1.6, ve cs2 oynuyorum. Üç oyunda da ortalama 100-130 fps alıyorum. Cs2 ve lolde grafikler low-medium bandında. Driverlar güncel. Bu donanıma bu fpsin az olduğunu düşünüyorum. Sorun var mıdır varsa sizce sorun nedir? Neler yapabilirim?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Herkese iyi forumlar. Laptopta i7-11370H işlemci, RTX 3060 ekran kartı var. Lol, cs 1.6, ve cs2 oynuyorum. Üç oyunda da ortalama 100-130 fps alıyorum. Cs2 ve lolde grafikler low-medium bandında. Driverlar güncel. Bu donanıma bu fpsin az olduğunu düşünüyorum. Sorun var mıdır varsa sizce sorun nedir? Neler yapabilirim?
bencede biraz düşük lol oynuyorum bende çpk yüksekte sabit 240fps tam olmasada nerdeyse sabit 240fps alabiliyorum imzamdaki sistem driverlerin güncel demişsin eski stabil bi drivere geç nvdianın yeni driverlerinde böyle sornları çok görmeye başladım

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,106
İsim
Sinan Aba
İşlemci ve ekran kartı kaç derece oluyor

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Arif Dağcı
işlemci 90, ekran kartı 85-90 arası oluyor
hocam frekans kısıyordur ekran kartı işlemciyi bilemiyorum ama düşük fps kesinlikle ekran kartından
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam frekans kısıyordur ekran kartı işlemciyi bilemiyorum ama düşük fps kesinlikle ekran kartından
yakın zamanda macun değişimi yaptırdınız mı

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler

işlemci sıcaklığı normal ama ekran kartı fazla laptoplarda işlemcilerin 100 e çıkması bile normal denebilir ama ekran kartı 80 den sonra fazla

pesceux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Scipio
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yok yapmadım hafta içi yaptırayım o zaman

işlemci sıcaklığı normal ama ekran kartı fazla laptoplarda işlemcilerin 100 e çıkması bile normal denebilir ama ekran kartı 80 den sonra fazla
termal macun değişimi yaptırayım o zaman

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
yok yapmadım hafta içi yaptırayım o zaman

termal macun değişimi yaptırayım o zaman
siz laptopu alalı ne kadar zaman oldu bu süre zarfından bakım yaptırdınız mı tam marka model nedir bunları söyleyin ayrıca evet garantiye yollayın garantiniz varsa bedavaya bakım yapmalaarı lazım

Top Bottom