Neler Yeni

Asus tuf f15 coil whine

Kaptan7

80+
S1: Asus tuf f15 laptopta coil whine sesi var yük altına girince fan sesinden dolayı ztn sesi çıkmıyor sıkıntı çıkarır mı coil whine

S2:ben bilgisayarı sessiz modda kullanıyorum oyundaykende bazıları performans modu daha iyi diyor bilen varsa söyleyebilirim

S3: bilgisayarda 8gb ram var yakında ekleme yapicam 16gb eklesem sıkıntı çıkarır mı 24gb olmuş olur Rami

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
S1: Asus tuf f15 laptopta coil whine sesi var yük altına girince fan sesinden dolayı ztn sesi çıkmıyor sıkıntı çıkarır mı coil whine
Aynı kasadan bende de var benimki de coil whine sesi çıkartıyor. Garantiye yolladım biseyi yok dediler geri yolladılar. Sorun çıkartmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

S2:ben bilgisayarı sessiz modda kullanıyorum oyundaykende bazıları performans modu daha iyi diyor bilen varsa söyleyebilirim
Turbo ve performans modunda fps artısı olur ancak sessizde de sıkıntı olmaz

S3: bilgisayarda 8gb ram var yakında ekleme yapicam 16gb eklesem sıkıntı çıkarır mı 24gb olmuş olur Rami
Asusta ram eklemek garantiyi bozmuyor ancak 8+24 yapınca ne olur bilgim yok

Kaptan7

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı kasadan bende de var benimki de coil whine sesi çıkartıyor. Garantiye yolladım biseyi yok dediler geri yolladılar. Sorun çıkartmaz

Turbo ve performans modunda fps artısı olur ancak sessizde de sıkıntı olmaz

Asusta ram eklemek garantiyi bozmuyor ancak 8+24 yapınca ne olur bilgim yok
Hayır 8+16 yapmayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berke Koray
Hayır 8+16 yapmayı düşünüyorum
Hocam 8+16 yapabilmeniz için takılı ramin işlemci üzerinde olması gerekiyor diye biliyorum eski laptobumda öyleydi. Yüksek ihtimalle sizin laptopta ram yuvasındadır o yüzden uyumlu bir 8 gb takmanız gerek diye biliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,234
Üyeler
157,214
Son üye
haydarberk
Top Bottom