Neler Yeni

Asus Tuf gaming 15 14.5k alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Akif Tellioğlu
Bütçe
15000

Fiyatına göre en iyi özelliklere sahip olduğu içinin almayı düşünüyorum bu fiyat bandında çok esneme yapmadan önerilerinize ve kullanıcı yorumlarına açığım

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,245
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Asus alınmaz. Asla.

Son düzenleme:

xooneyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emir

Yasin Çınar

80+ Bronze
Hocam bu laptopta ekran sallanma sorunu varmış bu yüzden acer nitro 5 an515-45 aldım. Ayrıca ekranı 144hz ve 512 gb ssd var aradaki fiyat farkıda çok az malzeme kalitesi de beklediğimden iyi sadece ekranı daha iyi olabilirdi o kadar. (1080p IPS olmasına rağmen kalitesiz gözüküyor ama idare eder) Bence bunun yerine benim aldığım laptopu almak daha mantıklı gibi geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
Hocam bu laptopta ekran sallanma sorunu varmış bu yüzden acer nitro 5 an515-45 aldım. Ayrıca ekranı 144hz ve 512 gb ssd var aradaki fiyat farkıda çok az malzeme kalitesi de beklediğimden iyi sadece ekranı daha iyi olabilirdi o kadar. (1080p IPS olmasına rağmen kalitesiz gözüküyor ama idare eder) Bence bunun yerine benim aldığım laptopu almak daha mantıklı gibi geliyor.
Bilgisayar komple kapalıyken açtığınızda kaç saniyede açılıyor ? Bir de oyun oynamıyorken masaüstünde bir şeyler yaptığınızda hiç donduğu oldu mu

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,245
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
kran sallanma sorunu varmış
Ekran salllanma sorunu nedir biraz daha açıklar mısınız? Teknede mi seyahat ediyorsunuz. Cihaz durduk yere ekranı mı sallanıyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bunun yerine benim aldığım laptopu almak daha mantıklı gibi geliyor.
Acerde ekran 25ms diyorlar, yüksek bir değer. Ekran ghosting yapar.

i5 12. nesilin performansı aynı fiyattaki cihazlarla karşılaştırılamaz.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Ekran salllanma sorunu nedir biraz daha açıklar mısınız? Teknede mi seyahat ediyorsunuz. Cihaz durduk yere ekranı mı sallanıyor ?

Acerde ekran 25ms diyorlar, yüksek bir değer. Ekran ghosting yapar.

i5 12. nesilin performansı aynı fiyattaki cihazlarla karşılaştırılamaz.
Laptopun ekranını açarken ekranı tam açtığımız zaman ekranda sallanma oluyor, bir süre sonra ekran dengesini bulup sabit duruyor. Youtube'da birisi videosunu çekmişti o kadar önemli bir sorun değil ama mesela masada yazı yazarken masa sallanıyorsa laptobun ekranı da çok sallanma yapıyor, doğal olarak rahatsız ediyor. Bir de o attığınız laptopu ryzen 5 5600h olan modeli sanmıştım hepsiburada da Hp victus'un r5 5600h/gtx 1650 olan versiyonu 13.700 e gidiyor, i5 12.nesil olan versiyonu daha iyi fakat arkadaşın bize verdiği fiyat ile arasında çok fark var. Ek olarak ekranın kalitesi dışında olumsuz bir şey görmedim acer nitro 5'te, belki ben dikkat etmemişimdir ama normal bir şekilde oyun oynuyorum.

Top Bottom