Neler Yeni

Asus Tuf gaming 15 14.5k alınır mı

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Doğukan

Fiyatına göre en iyi özelliklere sahip olduğu içinin almayı düşünüyorum bu fiyat bandında çok esneme yapmadan önerilerinize ve kullanıcı yorumlarına açığım
Tuf serisinde ısınma sorunu var diye biliyorum.Maksimum fiyat aralığınız ne kadar olur yardımcı olmaya çalışırım

Yasin Çınar

80+ Bronze
Laptopun ekranını açarken ekranı tam açtığımız zaman ekranda sallanma oluyor, bir süre sonra ekran dengesini bulup sabit duruyor. Youtube'da birisi videosunu çekmişti o kadar önemli bir sorun değil ama mesela masada yazı yazarken masa sallanıyorsa laptobun ekranı da çok sallanma yapıyor, doğal olarak rahatsız ediyor. Bir de o attığınız laptopu ryzen 5 5600h olan modeli sanmıştım hepsiburada da Hp victus'un r5 5600h/gtx 1650 olan versiyonu 13.700 e gidiyor, i5 12.nesil olan versiyonu daha iyi fakat arkadaşın bize verdiği fiyat ile arasında çok fark var. Ek olarak ekranın kalitesi dışında olumsuz bir şey görmedim acer nitro 5'te, belki ben dikkat etmemişimdir ama normal bir şekilde oyun oynuyorum.
Bir de hocam şunu sormak istiyorum, Ben bu laptopu ölü piksel çıktığından dolayı iade yada değişim yaptıracağım. Bu laptopu 14k ya aldım o arkadaşın attığı Asus tuf ile arasında çok bir fiyat farkı gözükmüyor, sizce laptopu iade edip o Asus tuf olan modelden mi alsam? Cevabınızı bekliyorum.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Akif Tellioğlu
Tuf serisinde ısınma sorunu var diye biliyorum.Maksimum fiyat aralığınız ne kadar olur yardımcı olmaya çalışırım
15k hocam öyle oyun canavarı olmak zorunda değil uzun vadede baş ağrıtmasın yeter

Son düzenleme:

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Takizawa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Cevahir Teğek
Satıcısını sevmediğim için önermek istemiyorum fakat paylaşılan acer'i alabilirsiniz.
hangi pc den bahsettiğinizi anlayamadım 16 17bandında acer dan daha sağlam birsey yokmu

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri