Neler Yeni

Asus TUF Gaming A15 FA507NU Kullanıcıları İçin | Ana Başlık

Orhan1623

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Orhan
IMG_20230507_041231.jpg

Arkadaşlar cihazı kullanalı 3 gün oldu dün oyun oynarken böyle çizgiler oluştu sebebini bilmiyorum bu sorunu daha önce yaşıyan var mı ve ne yapmalıyım

• Üzgün
Reaksiyonlar: 6khn

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
erkam tb
1 tb ssd önerisi verir misiniz bu laptop için

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
arkadaşlar 32gb Ram aldığımdan cihazın içinden çıkan ram satılıktır, antalya içi 400'e vereceğim, diğer iller aynı fiyat üzerinden sahibinden param güvende ile de gönderim sağlayabilirim

mahoen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
MB
Benim ram siparişleri de yolda arkadaşlar. Windows vs. kurmadım onlar gelene kadar. Ankara'dayım içerisinden çıkacak 8GB ram satılık 500 liraya

Son düzenleme:

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Sinan
Arkadaşlar bu cihazın FA507NV aldım. Windows 10 pro kurdum. 11 kurmama gerek var mı? Ek olarak Asusun güncel driverları direkt olarak bulup kurmama yarayan bir uygulaması var mı? Tek tek indirip kurmak biraz yorucu olur.

zerou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
can
arkadaşlar 32gb Ram aldığımdan cihazın içinden çıkan ram satılıktır, antalya içi 400'e vereceğim, diğer iller aynı fiyat üzerinden sahibinden param güvende ile de gönderim sağlayabilirim
size nereden ulaşabilirim, isterseniz bana discordtan yazabilirsiniz
#xsylwie4864

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan Ünkoç
Merhaba arkadaşlar, Asus TUF Gaming A15 FA507NU bilgisayarı 2 gün önce aldım ve kurulumunu yaptım. Bugün ilk defa oyun deneyimine bakmak için indirdiğim oyunlara girdim ama değerler çok yüksek.
işlemci boşta 60 derecede çalışıyor.
işlemci oyunda 90 derecede çalışıyor.
tavsiyeleriniz var mı ne yapmalıyım?

eraydmrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eray DEMİREL
alalı 2 hafta oldu laptoba kola döktüm anakart kısmına degil de klavyenin sag tarafına döküldü allahtan. Bazı tuşlar yapışıyor zamanla geçer dediler umarım geçer numpad tuşları ve mesaj silme tusu kötü durumda bu laptop için klavye satan bir yer var mı amazonda buldum da aynısı mı anlayamadım klavye kasası lazım. Veya klavyedeki tuşlar sökülüyor mudur

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan Ünkoç
Merhaba arkadaşlar, ısınma sorununu cpu turbo boost'u ''disabled'' yaparak hallettim. gerçekten çok fark etti. Güncel durum ektedir. Bence armoury crate uygulamısını silip G-helper yüklemelisiniz. Armoury crate uygulamasında sıkıntı olabiliceğini düşünüyorum.
NOT: dengeli modda testte sıcaklık 72 civarı ve fan kullanımı %47.

1688226011614.png

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Merhaba arkadaşlar, ısınma sorununu cpu turbo boost'u ''disabled'' yaparak hallettim. gerçekten çok fark etti. Güncel durum ektedir. Bence armoury crate uygulamısını silip G-helper yüklemelisiniz. Armoury crate uygulamasında sıkıntı olabiliceğini düşünüyorum.
NOT: dengeli modda testte sıcaklık 72 civarı ve fan kullanımı %47.

Alıntıyı görüntüle
Performans kaybı var mı onu da test eder misin?

harock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
X x
arkadaşlar ssd vidasını çıkarabilen babayiğit oldu mu hangi numaralı vida ile çıkardı acaba asus ssd takmaya 450 tl istiyor 3 ve 4*100 numaralı tornavida ile denedim hem anakart esniyor hemde çıkmıyor hafiften yalama yapar gibi oluyor yt de bakdım adamlar tak diye çıkarıyor tavsiyesi olan var mı bu konuda ?

Top Bottom