Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 22.999 TL

ugrcngny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Uğur
Windows 11 yüklü, tüm güncellemeler yapıldı, ekran kartı driverı kurulu fakat ekran hz’i 144 olarak ayarlayamıyorum. Neden olabilir?

mcan544

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mustafa can
Bende hepsiburadadan aldım lp030 modelini alt kısımda hafif ışık sızması var 10 pro var güncellemelerle uğraşıyorum mux switch için hangi program kurulmalı nereden indirebilirim
asus armoury crate kurabilirsiniz. asusun sitesinde mevcut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yuşa
Merhaba, cihazı kullanan arkadaşlar kısa sürede yaşadıkları deneyimleri aktarabilir mi? Misal beni laptoplardan en çok soğutan olay fan sesi.

* Bu cihazın fan sesi nasıl ve günlük kullanımda (twitter-youtube vb.) gene fan çalışıyor mu yoksa sadece ısınmaya başlayınca mı çalışıyor ?

* Görüntü kalitesi nasıl ?

* Ses kalitesi nasıl ?

* Günlük kullanımda şarjı ne kadar gidiyor ?

Son olarak sizin gözünüze takılan artıları ve eksilerini paylaşırsanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Caner
Merhaba, cihazı kullanan arkadaşlar kısa sürede yaşadıkları deneyimleri aktarabilir mi? Misal beni laptoplardan en çok soğutan olay fan sesi.

* Bu cihazın fan sesi nasıl ve günlük kullanımda (twitter-youtube vb.) gene fan çalışıyor mu yoksa sadece ısınmaya başlayınca mı çalışıyor ?

* Ses kalitesi nasıl ?

Son olarak sizin gözünüze takılan artıları ve eksilerini paylaşırsanız sevinirim.
1 haftadır çok yoğun olmasa da kullanıyorum. Günlük kullanımda makine çalışıyor mu onu bile anlamıyorsunuz o kadar sessiz. Oyun anında fan açıyorsa da ben duymuyorum kulaklıktan dolayı , ses gurubunda kimse fan sesi geliyor gibi bir şikayette de bulunmadı. Gürültü önleme özelliği yok kulaklığımın. hoparlörü biraz zayıf bence youtube da video izlerken çok yeterli gelmedi bana. Görüntü kalitesinden memnunum açıkcası oyun performansında özellikle ekranda hiç bir soruna rastlamadım. Şarjını ideal buluyorum günlük kullanım için gayet yeterli geldi bana oyunlarda zaten prize takılı kullandım. Cihazda eksi diyebileceğim pek bir şeye rastlamadım hoparlör haricinde , warzone oyuncusuyum başka oyun pek oynamam açıkcası. Ekran kartı 73-75 işlemci 76-80 den yukarı ısı görmedim. fps değerlerim de full ayarlarda 120 ve üzeri ayarları orta seviyelere aldığımda ise 140 ve üzeri oldu. yaklaşık 3 saat civarı oyun oynadığımda ortaya çıkan değerler bunlar pek değişiklik göstermedi.

Gladius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
SSS

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Doğuş Akyürek

* Ses kalitesi nasıl ?

Günlük kullanımda fanı duymazsın oyunlarda turboya alırsan sesi yüksek.

Görüntü kalitesi güzel %100sRGb

Ses kalitesini ben beğendim eski laptopuna göre kalite farkı var.

Ortalama bir günde internete gireyim film izleyim dersen 6 saat gidiyor.

Eksi olarak söylemem gerekirse usb port sayısı malesef yetersiz.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Yusuf Armanc
Vallahi ben de 1000 dolar biriktirdim yetmez ama Tuf serisi ne kadar indirime girer?

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
DDR5 tek kanal vs çift kanal mı alayım diyen arkadaşlar, fark ile ilgili şu videoyu izlerseniz iyi olacaktır.
Aklınızda ki performans sorularına cevap bulabilirsiniz.

Ayrıntılı sonuç tablosu:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,729
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom