Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF GT502 Beyaz 4840 TL

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cihan Bozkır
Geçen yine sizin paylaştığınız n11'de 1000 liraya satılan kasa ile arasında uçurum var fiyat olarak. Su soğutma kullanmayacak ve zerre görsel merakı olmayan için gt502 değer mi? Benim sıkıntım ekran kartının güç kablosunun sığmaması ama gt502'de de anakart takılan kısım çok geniş değil toplam genişliği çok olsa da.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Furkan
Geçen yine sizin paylaştığınız n11'de 1000 liraya satılan kasa ile arasında uçurum var fiyat olarak. Su soğutma kullanmayacak ve zerre görsel merakı olmayan için gt502 değer mi? Benim sıkıntım ekran kartının güç kablosunun sığmaması ama gt502'de de anakart takılan kısım çok geniş değil toplam genişliği çok olsa da.
GT502'nin olayı o dedikleriniz zaten. Öyleyse o parayı vermeye tabi ki gerek yok. Genişliği yeten bir kasa alın geçin.

As Nödt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ares Petrova
Anladım, Amazon gibi çevrimiçi perakende platformlarında fiyatlar zaman zaman değişebilir. Eğer Asus TUF GT502 Beyaz modelinin Amazon'da 4840 TL olduğunu belirtiyorsanız, bu fiyatın doğru olduğunu söyleyebilirim. Ancak, fiyatların değişebileceği ve stok durumunun da dikkate alınması gerektiği unutulmamalıdır. İhtiyacınıza en uygun fiyat ve satıcının güvenilirliği için güvenilir bir satıcıdan doğrulama yapmanızı öneririm.

Bitirme tezini yazdıktan sonra benim eşkal.

Top Bottom