Neler Yeni

Asus Tuf H3 Gaming 7.1 Alınır mı?

Sakultah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ömer Sofuoğlu
Arkadaşlar 350tl ye buldum sipariş verdim. Merak ettiğim şey kullanan bir arkadaştan nasıl olduğunu öğrenmek. Ses kalitesi nasıldır acaba? Pişman eder mi?

rizaorhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Rıza Orhan
Yanı kötü olduğunu sanmam ama yeni gp veya drop plus daha performanslıdır kesinlikle.

Ubydlh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Ubeydullah
150tl ile 400tllik kulaklıklar arasında çok kalite farkı oynuyor mu ? bu rampage gamepower ürünleri felan olsun ? ses çızırtısı sorunları hariç ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Sercan Çil
Asus'un üzeceğini düşünmüyorum. O fiyat bandında aşağı yukarı alabilecekleriniz belli. Corsair de alınabilir, farketmez.
Ya da HyperX Cloud 2'nin tasarım rakibi olan Rampage Drop Plus da alabilirsin (!) :LOL:

Sakultah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ömer Sofuoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanı kötü olduğunu sanmam ama yeni gp veya drop plus daha performanslıdır kesinlikle.
Rampage gp çok uzun ömürlü olmuyor diye duydum Asus'un hiç olmazsa malzemesi sağlam diye düşünmüştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus'un üzeceğini düşünmüyorum. O fiyat bandında aşağı yukarı alabilecekleriniz belli. Corsair de alınabilir, farketmez.
Ya da HyperX Cloud 2'nin tasarım rakibi olan Rampage Drop Plus da alabilirsin (!) :LOL:
Cloud 2'yi bende çok istiyorum ama pahalı ya. Rampage gp de hiç bakmadım dayanıklı olsun diye :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Sercan Çil
Rampage gp çok uzun ömürlü olmuyor diye duydum Asus'un hiç olmazsa malzemesi sağlam diye düşünmüştüm

Bildiğin yoldan git dostum, doğru yoldasın.
Biraz gezineyim dedim yine canım sıkıldı. HyperX Cloud 2'nin tasarımını birebir çalmışlar ve herkes bunu cloud 2 rakibi diye öneriyor. Böyle bir şey olamaz ya. Tamam klavyesi mausu belki gideri vardır da tasarım çalıntısını da hyperx'in rakibi diye önermezsiniz be kardeşim, sadece kullanılabilir dersiniz en azından ya da iş görür dersiniz.

Sakultah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ömer Sofuoğlu
Bildiğin yoldan git dostum, doğru yoldasın.
Biraz gezineyim dedim yine canım sıkıldı. HyperX Cloud 2'nin tasarımını birebir çalmışlar ve herkes bunu cloud 2 rakibi diye öneriyor. Böyle bir şey olamaz ya. Tamam klavyesi mausu belki gideri vardır da tasarım çalıntısını da hyperx'in rakibi diye önermezsiniz be kardeşim, sadece kullanılabilir dersiniz en azından ya da iş görür dersiniz.
Çok haklısın. Bende böyle düşündüm. Gelsin bakalım inşallah güzel çıkar. Teşekkürler yorumun için.

150tl ile 400tllik kulaklıklar arasında çok kalite farkı oynuyor mu ? bu rampage gamepower ürünleri felan olsun ? ses çızırtısı sorunları hariç ?
Ben çok araştırdım Rampage GP ürünleri gerçekten güzel. Ancak pek uzun ömürlü değil 2-3 ay güzel kullanıyorsun. 1 yıla yaklaşınca hafif bi sıkıntı mı var diyorsun içinde şüphe doğuyor. Sonra da bozuluyor. İnternete bakın hep şikayetler kulaklığın birisi çalışmıyor oluyor. O yüzden ben tercihimi sağlam bir üründen yana kullandım inşallah pişman olmam.

Ubydlh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Ubeydullah
Çok haklısın. Bende böyle düşündüm. Gelsin bakalım inşallah güzel çıkar. Teşekkürler yorumun için.

Ben çok araştırdım Rampage GP ürünleri gerçekten güzel. Ancak pek uzun ömürlü değil 2-3 ay güzel kullanıyorsun. 1 yıla yaklaşınca hafif bi sıkıntı mı var diyorsun içinde şüphe doğuyor. Sonra da bozuluyor. İnternete bakın hep şikayetler kulaklığın birisi çalışmıyor oluyor. O yüzden ben tercihimi sağlam bir üründen yana kullandım inşallah pişman olmam.
güle güle kullan ben de alacaktım yorumları 1 yıldızdan sıralayınca gerçekler ortaya dökülüyor ya sağlam bir marka alacaksın 500-600tl üstü veya idarelik bir şeyler kullanacaksın. Bir tanıdığım şey demişti ne kadar doğru bilemem bu gaming ses olayı tamamen para için aldatmaca gidip apple airpods pro çek her kulvarda kullanırsın diyordu. Mesela Sennheiser kulaklık çok üst düzey bir marka oyun sektöründe para olduğunu görünce yeni yeni kulaklıklar çıkarmaya başladı.

Top Bottom