Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus Tuf Rtx 3070 Ti̇ 12792 TL Çök

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Ne özür dilediler nede telafi için bir şey sundular hiç bir şey yapmadan yanlış fiyat girdiklerini belirtip ürünü mü iptal etmişler paramı da 19 mayıstan dolayı hemen yatıramayacaklarını söylediler! Eve gider gitmez şikayette bulunacağım!
hocam hep birlikte şikayette bulunalım. İnsan bi indirim kodu falan verir ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
enes furkan kayhan

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
+1 Ben eft seçtm ödeme için mesaj atan yok yarın eft yollayım belki arada kaynar :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çiçeksepeti 200tl üzeri alışverişe 50 TL kupon verdi aynı durumu yaşattılar :D kupon daha çok koyuyor .:D
Vatana yakışmadı şimdi uğraşsın dursun şikayetlerle belki satsaydı herkesin ilgisini çekecekti şimdi Vatan benim gözümden düştü bir daha öyle ahım şahım indirim olmadığı sürece hayatta yanına yaklaşmam birazda küçük satıcılar zengin olsun!

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Hakkınız var sonuçta hata ise hemen fark etmeleri gerekiyordu bu nasıl bir anlayışsa artık birde insanlara ticari amaçlarla demişler hem suçlular hem güçlüler

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
enes furkan kayhan
Vatana yakışmadı şimdi uğraşsın dursun şikayetlerle belki satsaydı herkesin ilgisini çekecekti şimdi Vatan benim gözümden düştü bir daha öyle ahım şahım indirim olmadığı sürece hayatta yanına yaklaşmam birazda küçük satıcılar zengin olsun!
Çok önemseneceğini sanmıyorum zaten son yıllarda kazık olduğunu herkes biliyor ama koyun bir kitleye sahip olduğundan geri adım atmıyorlar.

loverboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Joseph ss
arkadaşlar hepiniz tüketici hakem heyetine başvurun e-devlet üzerinden ticari olmadığı ortada. vatan dolandırıcı bir firma eğer bir kaç kişi başvurursa tüketici hakem heyeti her zaman bunların lehine veriyor kararları. en az 100 kişi almıştır bu ne demek 1 milyon tl faizden bu parayı güzel yerler. tüketici hakem heyetine çok fazla kişi başvurursa bir sonuç alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
enes furkan kayhan
arkadaşlar hepiniz tüketici hakem heyetine başvurun e-devlet üzerinden ticari olmadığı ortada. vatan dolandırıcı bir firma eğer bir kaç kişi başvurursa tüketici hakem heyeti her zaman bunların lehine veriyor kararları. en az 100 kişi almıştır bu ne demek 1 milyon TL faizden bu parayı güzel yerler. tüketici hakem heyetine çok fazla kişi başvurursa bir sonuç alınır.
Birisi şikayet oluştursun aynı metni yapıştıralım.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
Deniz Bey
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
enes furkan kayhan

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
arkadaşlar hepiniz tüketici hakem heyetine başvurun e-devlet üzerinden ticari olmadığı ortada. vatan dolandırıcı bir firma eğer bir kaç kişi başvurursa tüketici hakem heyeti her zaman bunların lehine veriyor kararları. en az 100 kişi almıştır bu ne demek 1 milyon TL faizden bu parayı güzel yerler. tüketici hakem heyetine çok fazla kişi başvurursa bir sonuç alınır.

Birisi şikayet oluştursun aynı metni yapıştıralım.
Herkes başına geleni anlatsın bence böylesi daha uygun olur herkes aynısını atınca iyi olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Selçuk duraklar
İşlerim vardı yazamadım da ben derim ki toplu olarak hareket edersek bu işten bir şeyler koparma şansımız olur ama herkes direk vazgeçerse thh ye giden kişiler de bir şey alamaz ben thh başvurma taraftarıyım sonuçta bizi mağdur ettiler ve 19 Mayıs indirimlerinden de faydalanamadik

Top Bottom