Neler Yeni

Asus tuf RTX 4070 Tİ ve intel İ5 10400f darboğaz yapar mı

Exmakhina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
safak tolga
Selam. sistemim i5 10400f 10. nesil işlemci ve rx 6600 kullanıyorum. ram 16 gb tek slot. acaba Asus tuf RTX 4070 Tİ alsam ve buna uygun power supply ve aynı ram den bir 16 gb daha taksam darboğaz yaşar mıyım? hatta bunu görebileceğim sanal olarak sonuçları gösteren bir site var mı? teşekkürler.

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Eren Pestil
Deli gibi darboğaz yaşarsın hocam sakın

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
Off. Darboğaz terimini baştan yaratırsın.

freygasm

80+ Gold
2kda çok fazla yemeyebilirsin darboğaz

arturo

80+ Silver
Selam. sistemim i5 10400f 10. nesil işlemci ve rx 6600 kullanıyorum. ram 16 gb tek slot. acaba Asus tuf RTX 4070 Tİ alsam ve buna uygun power supply ve aynı ram den bir 16 gb daha taksam darboğaz yaşar mıyım? hatta bunu görebileceğim sanal olarak sonuçları gösteren bir site var mı? teşekkürler.
2k bile çok yersin

Exmakhina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
safak tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şu videoya yorumunuz nedir arkadaşlar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve
bu videolarda ki performanslar deli gibi cesaret verici. size yürekten inanıyorum ama şu videolar neden böyle mükemmel??? bakarsanız minnettar olurum gençler.

3 video attım buraya bir inceler misin dostum.

Off. Darboğaz terimini baştan yaratırsın.

2k bile çok yersin

Son düzenleme:

arturo

80+ Silver
şu videoya yorumunuz nedir arkadaşlar?

ve
bu videolarda ki performanslar deli gibi cesaret verici. size yürekten inanıyorum ama şu videolar neden böyle mükemmel??? bakarsanız minnettar olurum gençler.

ekran kartı yüzde 40 çalışıyor fark ettiysen kartın tam verimini alamıyorsun.

Exmakhina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
safak tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı yüzde 40 çalışıyor fark ettiysen kartın tam verimini alamıyorsun.
1 seneye kredi borcum bitiyor. o zaman 13. nesil i9 lu bir sistem toplayana kadar bu şekilde idare edebilir miyim? yani en azından su an kullandığım rx 6600 den daha iyi performans alır mıyım? çünkü seneye bu kartı 50k ya zor alırım gibi geliyor. :(

1 seneye kredi borcum bitiyor. o zaman 13. nesil i9 lu bir sistem toplayana kadar bu şekilde idare edebilir miyim? yani en azından su an kullandığım rx 6600 den daha iyi performans alır mıyım? çünkü seneye bu kartı 50k ya zor alırım gibi geliyor. :(
yani anakart ve ram alıp bu ekran kartına eklerim diye düşünüyorum.

arturo

80+ Silver

yani anakart ve ram alıp bu ekran kartına eklerim diye düşünüyorum.
hocam 4070ti yerine 4070 alın kalan parayla işlemci alırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıl Karadağ
Dostum ya darboğazın ne olduğunu bilmiyorsun yada öyle olmadığına inanmak istiyorsun. Attığın videoda ekran kartı %50 ile çalışıyor yarı performans dar boğaz aşırı yani performans yüksek evet ama yarı performans. Rahatsız etmeyecekse sen bilirsin. Bende çok takılmam darboğaza 1080p için 4070 sistem toplamak istiyorum hatta 12400f yada 13400f ile

Exmakhina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
safak tolga
Dostum ya darboğazın ne olduğunu bilmiyorsun yada öyle olmadığına inanmak istiyorsun. Attığın videoda ekran kartı %50 ile çalışıyor yarı performans dar boğaz aşırı yani performans yüksek evet ama yarı performans. Rahatsız etmeyecekse sen bilirsin. Bende çok takılmam darboğaza 1080p için 4070 sistem toplamak istiyorum hatta 12400f yada 13400f ile
bilmiyorum valla evet. amacım bir şekilde bu kartı şimdi dolar daha da yukselmeden alıp 1 sene idare etmek. sonra da anakart ve işlemci alıp birleştirmek. açıkcası ben akıcı oynayayım. pc neyi ne kadar kullanıyor ona pek takılmam. asıl takıldığım şey seçimlerden sonra doların ve 1 sene kartın kaç tl olacağı. :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,986
Üyeler
149,653
Son üye
Aquarane
Top Bottom