Neler Yeni

Asus Tuf vs Rog Strix

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Anladım teşekkür ederim peki mağaza güven veriyor mu ? çünkü garip şekilde ödeme şeklini kabul ettiler hani 10 15 bin peşinat kalanı taksit şeklide
Vatanda vs de oluyor bu yöntem takılmanıza gerek yok buna
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayıp söylediğinizde de pek çok firma yapıyor

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayıp söylediğinizde de pek çok firma yapıyor
Allah allah çok ilginçmiş ilk defa sizde duyuyorum aklımda hep bu soru olurdu kimseye de soramazdım

Laghtough

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali Doğan Uysal
İşte memnun olcam ama mağaza ne bileyim önceden alan falan varsa bilgilendirirse daha iyi olur hepsiburada gibi yerlerde satışları mevcut ama
Ben direk mağazalarına gidip almıştım sağolsunlar çok ilgilendiler bir iki sorun yaşadım halen daha ilgileniyorlar kafan rahat olsun

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
Ben direk mağazalarına gidip almıştım sağolsunlar çok ilgilendiler bir iki sorun yaşadım halen daha ilgileniyorlar kafan rahat olsun
Anladım teşekkür ediyorum zaten konuştum bayağı ilgililer bir problem yaşaaycağımı düşünmüyorum

Strauss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Öz
Yakın zamanda bende asus rog strix g17 modelini almayi düşünüyorum . Sitedeki fiyatlar diğer firmalara göre çok uygun. Eğer o siteden alışveriş yaparsanız yorumlarınızı bizimle paylaşır misiniz acaba

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
Yakın zamanda bende asus rog strix g17 modelini almayi düşünüyorum . Sitedeki fiyatlar diğer firmalara göre çok uygun. Eğer o siteden alışveriş yaparsanız yorumlarınızı bizimle paylaşır misiniz acaba
Eğer yakın zamanda alışveriş yaparsam burayı bilgilendiririm normalde g17 alacaktım fakat asus tuf gaminge baktım i7 modeli youtubeden de izledim onu almaya karar verdim çünkü 17 inç benim içime sinmedi sürekli pc taşıyan birisi olduğum için ve kamerası olmaması sebebiyle tuf gamin almaya karar verdim şuan pcmin satılmasını bekliyorum o yüzden almıyorum satıldıgında alacağım eğer yakın zamanda olursa bilgi veririm

Strauss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Öz
Eğer yakın zamanda alışveriş yaparsam burayı bilgilendiririm normalde g17 alacaktım fakat asus tuf gaminge baktım i7 modeli youtubeden de izledim onu almaya karar verdim çünkü 17 inç benim içime sinmedi sürekli pc taşıyan birisi olduğum için ve kamerası olmaması sebebiyle tuf gamin almaya karar verdim şuan pcmin satılmasını bekliyorum o yüzden almıyorum satıldıgında alacağım eğer yakın zamanda olursa bilgi veririm
Anladım. Ben hala siteyi araştırmaya çalışıyorum. Sonuçta o kadar para veriyoruz mağduriyet yaşamamamız gerek. Bilgi verirseniz teşekkür ederim.

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
Anladım. Ben hala siteyi araştırmaya çalışıyorum. Sonuçta o kadar para veriyoruz mağduriyet yaşamamamız gerek. Bilgi verirseniz teşekkür ederim.
Ben siteyi bayağı bir inceledim alt tarafta hakkımızda kısmına girdiğimde bu mağazanın hepsiburada,amazon,eptt,trendyol,n11 gibi alışveriş sitelerinde ürün satışları var ve mağaza yorumları da var. Google yorumlarda da bayağı yorumları var yani ben güvenmemek için bir sebep bulamadım eski pc'im satılsa direkt alacağım fakat satılmadı güven konusunda problemim yok abimde istambuldaki mağazalarına bakmış yani içerisine girmemiş ama fiziksel olarak bir mağaza mevcut yani.

Strauss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Öz
Ben siteyi bayağı bir inceledim alt tarafta hakkımızda kısmına girdiğimde bu mağazanın hepsiburada,amazon,eptt,trendyol,n11 gibi alışveriş sitelerinde ürün satışları var ve mağaza yorumları da var. Google yorumlarda da bayağı yorumları var yani ben güvenmemek için bir sebep bulamadım eski pc'im satılsa direkt alacağım fakat satılmadı güven konusunda problemim yok abimde istambuldaki mağazalarına bakmış yani içerisine girmemiş ama fiziksel olarak bir mağaza mevcut yani.
Anladım ürünlerinde garanti konusunda size ne demişlerdi. 2 yıl Asus Türkiye garantilidir dediler bana. Ürünler yurt dışından geliyor nasil oluyor anlamadim şahsen

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Twitter
AbdulKadir_1998
Anladım ürünlerinde garanti konusunda size ne demişlerdi. 2 yıl Asus Türkiye garantilidir dediler bana. Ürünler yurt dışından geliyor nasil oluyor anlamadim şahsen
Sitelerinde 1 sene yazıyor ama inanın sormadım garanti kısmını birisi google yorumu yazmış orada 2 seneye kadar garanti sağlanıyor ithal olmasına rağmen diye bir yorum yazılmış fakat bilemiyorum. Ama muhtemelen asusla anlaşmalı oldukları için bir problem çıkıcağını düşünmüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,272
Üyeler
149,177
Son üye
Yukosss
Top Bottom