Neler Yeni

Asus VG249Q3A - Asus VG279Q1A - LENOVO LEGION R25I 5K Bandında Monitör

Skaylent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Talha
Bütçe
5500
Konu başlığında gördüğünüz gibi hangisini almak daha mantıklı arkadaşa doğum günü hediyesi olarak düşünüyoruz kendi bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bu monitörler iyi bu fiyat bandında daha iyisi varsa sebepleriyle bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim

Thorwick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah AKSOY
1080p de 24" üstü alma. Pikselleri sayarsın

Skaylent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Thorwick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah AKSOY
Sebebiyle yazmanı istemişim mesela ne özelliği daha iyi veya niye onu dedin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır teşekkürler bu bütün 1080p de ki monitörler için de dahil mi bu bütçe çapında?
bütün 1080p lerde

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
aslında 24te de piksel sayılabilir bence ama niyeyse millet okey oluyor 90ppia. sonra 82ye sayarsın diyolar

Sebebiyle yazmanı istemişim mesela ne özelliği daha iyi veya niye onu dedin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır teşekkürler bu bütün 1080p de ki monitörler için de dahil mi bu bütçe çapında?
Hızlıca okudum dikkat etmedim dostum. Gigabyte g24f-2 isimli monitörü ben kendim de kullanıyorum. 3799tl ye satın almıstım 1 yil oldu. IPS monitörlerde bu bütçede bence en iyi monitörlerde ilk 5'e girer. Renkler çok iyi sRGB değerleri yüksek. Asansörü de var. Usb portları var benim çok işime yarıyor. Port olarak zengin diyebiliriz. Bence tek eksisi bu monitörün hoparlör ü olmaması. Bu monitör itopya . Com sitesinde satiliyor. Satin al ve eğer ölü pikselli gelirse değişim istiyorum vesaire demeden direkt iade et. İade olduktan sonra tekrar al şansını dene. İade istiyorum de ,sebep ne derlerse de ölü piksel de o zaman. Sormazlarsa söyleme. Paketine zarar verme dış kartona yeter. Açarken de videoya çek monitörü elektriğe bağla görüntü gelene kadar videoyu kesme. İçten bir kırık vesaire olursa kanıtın olsun.

Skaylent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Talha
Hızlıca okudum dikkat etmedim dostum. Gigabyte g24f-2 isimli monitörü ben kendim de kullanıyorum. 3799tl ye satın almıstım 1 yil oldu. IPS monitörlerde bu bütçede bence en iyi monitörlerde ilk 5'e girer. Renkler çok iyi sRGB değerleri yüksek. Asansörü de var. Usb portları var benim çok işime yarıyor. Port olarak zengin diyebiliriz. Bence tek eksisi bu monitörün hoparlör ü olmaması. Bu monitör itopya . Com sitesinde satiliyor. Satin al ve eğer ölü pikselli gelirse değişim istiyorum vesaire demeden direkt iade et. İade olduktan sonra tekrar al şansını dene. İade istiyorum de ,sebep ne derlerse de ölü piksel de o zaman. Sormazlarsa söyleme. Paketine zarar verme dış kartona yeter. Açarken de videoya çek monitörü elektriğe bağla görüntü gelene kadar videoyu kesme. İçten bir kırık vesaire olursa kanıtın olsun.
Açıkladığın için teşekkürler ama bu dediğini yapabilme şansım yok çünkü yukarıda yazdığım gibi arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak alınıcak bu ürünlerden bir tanesi ölü piksel olursa iade topuna pekte girmek istemiyorum hediye hediye olmaktan çıkacağı için ama tekrardan bilgilendirme için teşekkürler

Açıkladığın için teşekkürler ama bu dediğini yapabilme şansım yok çünkü yukarıda yazdığım gibi arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak alınıcak bu ürünlerden bir tanesi ölü piksel olursa iade topuna pekte girmek istemiyorum hediye hediye olmaktan çıkacağı için ama tekrardan bilgilendirme için teşekkürler
normal bir monitörde de çıkabilir ölü piksel ona bakarsan dostum sadece şöyle bir şey var. Örneğin oradaki 1.asusu aldın diğeri de olabilir, onda da ölü piksel çıkabilir fakat benim söylediğim monitörden 10 tane aldıysan 4 ünde ölü piksel varsa asustan 10 tane aldıysan 2 sinde ölü piksel denk gelir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,245
Üyeler
145,137
Son üye
Greyface
Top Bottom