Neler Yeni

Asus VG259QM vs BenQ XL2546

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
csgo oynuyorum sadece csgo film falan izlemiyorum full csgo böyle neyse hangisi benim için daha iyi olur? renk olayı benim umrumda degil zaten freestyle ile ayarlıyorum
asus kullanıyorum vg259qm. Lakin sadece cs go içinse benq daha iyi tercih olacaktır. birine sahibim diğerinide pandemi öncesinde adeksinternet cafede deneyımlıyordum aralarında hz farklı yok ama bütün pro oyuncular onu kullanıyorsa vardır bir bildikleri. belki tn paneller daha gerçekçi 1 ms süreleri veriyordurlar

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
haro

Yani sorunun cevabını başka birisi video da çekmiş 3 temmuz da. Tn panel olan daha net. Ama ips'in ufo testide hiç fena degil çok ama çok az bir ghosting var. Karar senin. Cs go için benq bariz daha iyi.

SkyRose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏

Yani sorunun cevabını başka birisi video da çekmiş 3 temmuz da. Tn panel olan daha net. Ama ips'in ufo testide hiç fena degil çok ama çok az bir ghosting var. Karar senin. Cs go için benq bariz daha iyi.
Sonunda S takısı var onun. Farklı bir model o, 0.5ms tepki süresi var.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
haro
Sonunda S takısı var onun. Farklı bir model o, 0.5ms tepki süresi var.
O kadarını alacak kişi araştırsın bence. Bu video yine de yardımcı olacaktır. 2monitörün ufo testi bence gayet iyi. Tabi tn olan daha iyi. Ama ips'in yeri bir başka bence. Hem fazla ghosting yok ufonun görüntüsü ips'de net görünüyor her türlü alınır.

Top Bottom