Neler Yeni

Yardım ASUS VG27AQ1A Cashback Kampanyası Hakkında

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Merhaba,

19.07.2022 tarihinde Cashback kampanyasına dahil olan Gaming.gen.tr sitesinden, TUF GAMING VG27AQ1A monitörü satın aldım.
525TL geri ödeme alabileceğimi gördüm ve kampanyaya başvuru yaptım.
Başvuru sonunda, en son sayfada ilerlediğim an beyaz bir sayfaya geçti ve işlemi en başına attı, herhangi bir onay göremedim. Sonrasında bana herhangi bir mail de gelmedi.
Dolayısıyla kampanyaya sağlıklı şekilde katılım sağlayabildim mi bilmiyorum. Sağladıysam Application ID'me nasıl ulaşabilirim?
Sorunum bu şekilde, Cashback sürecini takip etmek istiyorum. Application ID yok ortada. Onay maili de almadım.

Kampanyaya katılan var ise daha önce, onay verdikten sonra bir mail vs. aldınız mı, süreç hakkında bilgi verebilirler mi?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
Asus dan bir mail aldım ben hocam takip numarası veriyor o takip numarası ile onaylanıp onaylanmadığını görebiliyorsun

• Beğen
Reaksiyonlar: L3ON

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus dan bir mail aldım ben hocam takip numarası veriyor o takip numarası ile onaylanıp onaylanmadığını görebiliyorsun
Maili gösterme şansın var mı acaba hocam.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
YILDIRIM
  • Beğen

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam mail adresini yazabilir misiniz, mail göndereyim.
Hocam asus-promotion.eu dan summer cashback 2022 adında bir mail geliyor altındada takip numarası yazıyor

Bir de Asus VIP sayfanızda Başvurular kısmında herhangi bir şey var mı acaba? Oraya bakabilir misiniz rica etsem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AEGON

Ekler

• Screenshot_1af.png
    Screenshot_1af.png
    22.4 KB · Hit: 67

BeratColak5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Berat-Çolak
Tam mail adresini yazabilir misiniz, mail göndereyim.

Bir de Asus VIP sayfanızda Başvurular kısmında herhangi bir şey var mı acaba? Oraya bakabilir misiniz rica etsem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AEGON
hocam ben geçen sene yaptım süreçi tam hatırlamıyorum ama bir takip kodu gelmişti diye hatırlıyorum asus'u arayıp bir konuş istersen

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ozan
Başvuru yapabildiysen mail geliyor ama mail spam'e(Gereksiz) maillere düşüyo. ürünün seri nosuyla tekrar talep oluşturmayı dene oluşturduysan zaten talep var diyo.

• Muhteşem
Top Bottom