Neler Yeni

ATATÜRK SKANDALI !!! 🏆 GALATASARAY - FENERBAHÇE 🏆 SÜPER KUPA İPTAL !!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
🏆 GALATASARAY - FENERBAHÇE 🏆 SÜPER KUPA 20:45 ATV CANLI

Suudi Arabistan Atatürk nefretinden dolayı sahada Atatürk posteri pankartı ve istiklal marşını okumayacaksınız dedi !

GS ve FB sahaya gelmedi maç iptal edilebilir, Ali koç ve Dursun özbek toplantıda şu an.
Bu olay için cidden böyle bir şey varsa bir kaç bir şey yazacaktım ,sayacaktım abd marşı severler diye ama sonra her zaman ki gibi araştırdım lütfen yalan haber paylaşmayın en nefret ettiğim şey asparagas haber . İletişim Başkanlığı'ndan da iddiaların ardından açıklama geldi. Açıklamada şöyle denildi: "Bazı basın yayın organlarında yer alan ve sosyal medyada paylaşılan, "Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde oynanacak Türkiye Süper Kupa Final Maçında İstiklal Marşımız ve Türk Bayrağına izin verilmeyecek."şeklindeki iddialar doğru değildir. Yani araştırmadan bilgi sunmayın .

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
1703870606497.png

Türkiye Süper Kupa Final Maçında İstiklal Marşımız ve Türk Bayrağına izin verilmeyecek.
Siyasi figür konu maalesef. Atam'ın siyasi olduğunu düşünmüşler, kendileri kaybederler!

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Sadettin Y
Bu olay için cidden böyle bir şey varsa bir kaç bir şey yazacaktım ,sayacaktım abd marşı severler diye ama sonra her zaman ki gibi araştırdım lütfen yalan haber paylaşmayın en nefret ettiğim şey asparagas haber . İletişim Başkanlığı'ndan da iddiaların ardından açıklama geldi. Açıklamada şöyle denildi: "Bazı basın yayın organlarında yer alan ve sosyal medyada paylaşılan, "Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde oynanacak Türkiye Süper Kupa Final Maçında İstiklal Marşımız ve Türk Bayrağına izin verilmeyecek."şeklindeki iddialar doğru değildir. Yani araştırmadan bilgi sunmayın .
?

The Semih

80+ Silver
Maç iptal edildi

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Maç iptal. Bi daha bu kuruma inanma

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025