Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Attack shark R1 1130 TL🔥

Koparan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berzan Koparan
Warzone oyunuyorum, pubg, lol, battlefield, dayz falan.

Koparan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berzan Koparan
Tamamdır hangi siteden alayım connect game iyi midir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldım mouseyi öneri için teşekkürler :)

Son düzenleme:

Koparan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berzan Koparan

Doğru mudur ?

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Gold
kanka 2ci mouse olarak kullanıyorum deluxu hiç memnun değilim pil olarak güzel uzun gidiyor ama kronik bir sorunu var o mousun oyundayken takılmalar mouseu az bi havaya çok az kaldırdığında felan kopuyor bağlantısı vs alacaksan razer yada bu arakdaşın önerdiğini al
Harbi okadar kötümü bağlantısı murat hocamda bunu tavsiye etmişti başka mouslara bagicaz gene desene

YunusTRY

80+
Harbi okadar kötümü bağlantısı murat hocamda bunu tavsiye etmişti başka mouslara bagicaz gene desene
Murat hocanın bir halt bildiği yok. 1000 TL'ye darmoshark N3, Attack Shark X3 satılırken delux m800 öneren biri. Bilmediği, kullanmadığı halde hala insanları yanıltmaya devam ediyor.

Delux m800pro'da çok ufak bir gecikme sorunu var fakat hissedeceğini sanmıyorum alabilirsin muhtemelen farkı anlamazsın bile
Delux M800 Pro gibi bir hilkat garibesini lütfen önerip durmayın. 3395 sensör var ama o sensörü XC Tech mikro kontrolcüsü kullanıyor. Sarhoş birinin hızlı araç kullanması gibi düşünebilirsin.

"wireless motion delay is around 4 ms on the M800 Pro, though this varies greatly, as the M800 Pro suffers from what I like to call "shift" behavior, whereby at some random point throughout the motion, motion delay will increase by at least one interval. Accordingly, motion delay may be 2 ms initially, then increases to 3 ms, then to 5 ms, and potentially even higher. There is no consistency to this, either, further contributing to the mouse feeling terrible in use."

Son düzenleme:

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
hocam acil cevap lazım 3 4 adet alırsam gümrükten geçer değil mi 2 sınır var diye biliyorum aynı üründe

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Delux m800pro'da çok ufak bir gecikme sorunu var fakat hissedeceğini sanmıyorum alabilirsin muhtemelen farkı anlamazsın bile
Delux m800 proda az bir gecikme yok fare baştan aşağı rezalet, 2 dakikada bir fare takılıp isinlaniyor, 50₺ lik mouse bundan daha işlevsel çünkü hiç değilse kullanılabiliyor.

Top Bottom