Neler Yeni

🔥İndirim Audient Evo 4 USB Ses Kartı

Checkmate

80+ Bronze
Bir şey soracağım ben anakartı 3000TL ye aldım bunu alınca ses kalitesi olarak çok bir fark olacak mı? :D

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cihan Bozkır
Bir şey soracağım ben anakartı 3000TL ye aldım bunu alınca ses kalitesi olarak çok bir fark olacak mı? :D
Olmaz. Çok iyi kayıt, iyi kulaklık /hoparlör ile fark olur da anakart üzerindeki ses kartları da iyi artık. İlk farkedeceğiniz fark muhtemelen basların kalitesinde artış olacaktır.

nakkaf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyun için soruyorsanız olmaz. bu kartların amacı genel anlamda müzik için. condenser mikrofon takabilmek, ses monitörlerini bağlayabilmek, müzik altyapısı, vokal kaydı gibi işler için işinize yarayacak bir cihaz.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
faresiz
Fark tabii ki olacak elimizde bulunana anakartlar ile istenilen performansı alamazsın veya detaylı ayarlamalar yapamazsın özellikle condenser mikrofonların kayıtlar da dip ses ve gecikme değerlerini minumuma indirip kayıt sırasında daha stabil bir sonuç alırsın. Her kartın kendine göre önemli ayar farklılıkları var her kart ile iyi bir mikrofon veya referans monitöründen istediğin performansı alamazsın. Kartın software desteği de bu konuda önem teşkil ediyor.

Son düzenleme:

Cravalon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sinan Donanımarşivi
4600 civarı görünüyor normalde fiyatı, (linkteki) amazonda şu an 3800 civarına satılıyor. Ekleyeyim dedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,736
Üyeler
147,200
Son üye
Arda1658
Top Bottom