Neler Yeni

🔥İndirim Xdrive Hira ve Xdrive 15’li Kumaş Koltuklar

Nefer26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mert
xdrive altay modelini iki senedir kullanıyorum, ben memnunum bir oyuncu koltuğundan beklenen neyse veriyor ancak diğer bahsi geçen koltukları denemediğimden karşılaştırma yapamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
mihi
İki ayrı ürün olduğu için yazmadım. Siteminde haklılık payın var ama 2 saniye linke tıklamakta çok vaktini almaz heralde :)
Tıklamakla ne alakası var bunu bile düşünemiyorsun. Sen ilanı açarken 3000 dir. 1 saat sonra 5000 olur. Sen fırsat olarak açtığında fiyatı neydi nereden bilecek insanlar. Oturup bu düşmüş mü diye tüm sitelerle karşılaştırma mı yapacaklar.

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Linke tıkladığımda göreceğim fiyat her zaman indirimli olan mı? 4000-5000-6000 ne göreceğim ne belli?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki ürün varsa konu içerisine yazmak 10 sn sürmez
haklısın dostum kusura bakmayın.
XDrive 15'li kumaş koltuk 4499TL
XDrive Hira 4999TL

ereğli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
murat
İyi değil. Hawk koltuklar kesinlikle daha iyi, Zio nün falanda yanından geçemez.
hawk aldım oturma kısmında sünger yok gibi bişi ve çok sert 1 saat içinde kıç kısmını hissetmiyorum uyuşuyor. o yüzden eski 10 yıllık koltuğuma döndüm . yorumların iyi olma sebebi yorum yapanlara waloranttan 800 vp hediye veriyorlar

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe
Hepsini kullandınız mı?
Valla 3 adet xdrive (sancak, anka, toryum) kullandım birini kendim 2 sini arkadaşarımın evinde. Hepsi neredeyse aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta boş ver neredeyseyi falan aynı direk.

AeRix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berkay baltalı
hawk fab4 de bu fiyatta onu tavsiye ederim

Jozz3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
YUSUF
xDrive Hira modelini geçen hafta aynı fiyattan aldım 1 haftadır kullanıyorum ben memnunum şahsen:)

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
xDrive Hira modelini geçen hafta aynı fiyattan aldım 1 haftadır kullanıyorum ben memnunum şahsen:)
hocam daha önce oyuncu koltuğu kullandınız mı? kullandıysanız ne kullandınız ona göre kıyas yapar mısın iyi ya da kötü yanlarını?

Jozz3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
YUSUF
hocam daha önce oyuncu koltuğu kullandınız mı? kullandıysanız ne kullandınız ona göre kıyas yapar mısın iyi ya da kötü yanlarını?
Daha önce kullanmadım maalesef ofis tipi boyun destekli sandalyem vardı arkadaşımda xDrive akdeniz modelini test etmiştim onunla kıyaslama yaparsam hemen hemen aynı konforda

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Daha önce kullanmadım maalesef ofis tipi boyun destekli sandalyem vardı arkadaşımda xDrive akdeniz modelini test etmiştim onunla kıyaslama yaparsam hemen hemen aynı konforda
anladım hocam. bende de exvega andromeda varda bunu alıp onu satsam mı bilemedim. exvega da güzel ama alt oturma yeri biraz sert gibi. aslında yarın bi xdrive'ın satış mağazasına gidip denemem lazım :)
bu arada güle güle kullan

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular