Neler Yeni

Yardım AUX çoklayıcı ile stereo amfi ve aktif subwoofer bağlanır mı?

Raekwon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğrahan Büyüm
Arkadaşlar merhaba. Elimde iki adet 25W'lık kolon hoparlör mevcut. Bu kolonları 2*50W'lık bir amfiye bağlanarak kullanıyorum ancak bass yetersiz geldiği için sisteme subwoofer (Logitech S220 aktif woofer) eklemek istiyorum. Elimdeki amfide subwoofer girişi olmadığı için direkt olarak amfiye bağlayıp pasif woofer olarak kullanamıyorum. AUX çoklayıcı ile ikisinin AUX'unu PC'ye tek bağlantı şeklinde takarak kullanabilir miyim? Çoklayıcı olarak bu mu yoksa şu mu daha iyi olur?
Resmini çizerek anlatmaya çalıştım şu şekilde;

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    12.1 KB · Hit: 25

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,746
İsim
göksel yurtcan
Arkadaşlar merhaba. Elimde iki adet 25W'lık kolon hoparlör mevcut. Bu kolonları 2*50W'lık bir amfiye bağlanarak kullanıyorum ancak bass yetersiz geldiği için sisteme subwoofer (Logitech S220 aktif woofer) eklemek istiyorum. Elimdeki amfide subwoofer girişi olmadığı için direkt olarak amfiye bağlayıp pasif woofer olarak kullanamıyorum. AUX çoklayıcı ile ikisinin AUX'unu PC'ye tek bağlantı şeklinde takarak kullanabilir miyim? Çoklayıcı olarak bu mu yoksa şu mu daha iyi olur?
şimdi anlamadım hocam sizin 50w amfiniz varsa onu bağlayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon şimdi anladım https://www.amazon.com.tr/Coverzone...2&psc=1&mcid=cef679ada0ca321b98d4c6ca2b76f011 bunu almanız lazım

Raekwon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğrahan Büyüm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece bu kablo ile istediğimi yapabilir miyim kesin olarak? Kolonları ve woofer'ı birbirine bağlamama gerek kalmaz değil mi?

Top Bottom