Neler Yeni

AVANSAS TAN ALIŞVERİŞ HÜSRANI

valhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Ahmet Taşlıova
Herkese günaydın,
Başlıkta da yazdığı gibi Avansas tan yana 2.jez yaşatılan sıkıntıyı artık bu sefer yeter diyerek sizlerle paylaşayım dedim..İlk siparişimde 5 li A4 kağıt aldığımı sanarken 1 adet tekli A4 kağıt gelmişti neyse dedim müşteri hizmetleriyle görüşerek 10 gün sonra da olsa eksik olanları teslim aldım. Ama bu kez cidden saçmalamışlar zira Cafe milano marka 1 kg lik süt tozundan 3 adet sipariş geçmiştim yerine İstanbul Kahve nin süt tozunu göndermişler.. Müşteri hizmetlerini aradım anlattım verdikleri cevap: O ürün stokta yoktu bunu gönderdik...Güler misin ağlar mısın derler ya aynen öyle...Konuştuğumuz bayana dediğim şudur.. Eğer siz kafanıza göre göndereceksiniz biz niye ürün seçimi yapıyoruz uygulamanızdan? Allah tan süt tozu kalmamıştı 1 kasa hıyar gönderdik demediniz.. Günümüzde reçeteyle eczaneye gittiğinizde alacağınız ilaç yoksa muadilini eczacı size önerir aklınıza yatarsa alırsınız, siz neden sorma zahmetinde bulunmadınız diyorum, haklısınız diyor ses yok başka...Kısacası dostlar Avansas tan ürün almak isterseniz 2 kere düşünün derim..Herkese iyi forumlar..
Not: Merak edenler için belirteyim.. Cafe Milano süt tozu Alman malı ve hakiki süt ile yapılan kahvenize koyarken bile sütun kokusunu alabileceğiniz çok kaliteli bir süt tozudur..İstanbul kahve derseniz,??? Yorumsuz...Aralarındaki fiyat farkını demiyorum bile..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da bana gönderdikleri..

Ekler

• Screenshot_20240520_094558_Avansas.jpg
    Screenshot_20240520_094558_Avansas.jpg
    343.5 KB · Hit: 31
  • 20240520_094625.jpg
    20240520_094625.jpg
    591.1 KB · Hit: 20
Top Bottom