Neler Yeni

Rehber Aylık 18,75 TL'ye Xcloud Keyfi Sürün!

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Xbox Game Pass Ultimate üyeliği ile 100'den fazla oyununun bulunduğu kütüphaneye erişim sağlıyorsunuz.
Buna ekstra olarak Ultimate avantajlar var.
Ama ben bugün bu ucuz yolun bize en büyük getirisnden bahsedeceğim. Xcloud.
Xcloud ile düşük sistemli ve mobil cihazlarda Game Pass oyunlarını ekstra ücret vermeden oynayabilirsiniz.

Nasıl oynandığına dair ilgili rehberlerim burada:

Xcloud'a erişim için tek yapmanız gereken Ultimate üyeliği satın almak. Neden aylık almayayım da yıllık alayım diye düşünebilirsiniz. Tek cevabı var. Zam gelecek. 45 liralık Ultimate üyeliğini ben en az 100 olacağını düşünüyorum. SoT 400 lira oldu ya la! Ayrıca EA Play'siz reklamlı Game Pass duyuruldu. Benim için şimdilik yıllık yeter.
O yüzden yıllık aldım.
1673191066200.png

Yapmanız gerekenleri açıklıyorum.

• https://xbox.com/tr-TR sitesinde Microsoft hesabınızla giriş yapınız
  • Bu linkten Xbox Live Gold satın alım sayfasına gidin.
  • 1 aylık üyeliği seçin ve katıl butonuna basın.
  • Ödeme ekranı geldiğinde açılan pop-up'ı kapatın.
  • Şimdi seçeneklerde 12 aylık üyeliğin çıkması gerekiyor. Eğer çıkmaz ise sayfayı yenileyin. Eğer tekrardan çıkmaz ise 1 aylığı seçip katılıp ödeme yapmadan ekranı kapatın. Tekrardan kontrol edin. Bende 3.seferde geldi.
  • 12 aylığı seçip katılın.
  • Aboneliği yönetin ve yinelenen ödemeyi kapatın.
  • Daha sonrasında Microsoft abonelik yönetim sayfasında Game Pass'e yükselt butonuna basın.
  • Açılan sayfada Game Pass Ultimate'e katılın.
  • Otomatik olarak Xbox Live Gold üyeliğiniz Game Pass Ultimate'e yükseltilecektir.
  • Tebrikler! 1 yıl boyunca Game Pass zamlarından etkilenmeden Game Pass oyunlarını oynayabilir ya da Xcloud ile indirmeden etmeden her yerde oyun oynayabilirsiniz.
1673191556834.png

Kaynak: https://eksisozluk.com/entry/146814564

caner olan konuyu açmışsın?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,292
İsim
Olcay akbulut

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
12 ay seçeneği çıkmıyor bir türlü ya.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
12 ay seçeneği çıkmıyor bir türlü ya.
Bende de 3.seferde çıktı. Önce 3 aylığı seçtim. Çıkmadı. 1 aylığı seçince çıktı. Arada sayfayı yeniledim.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
boşver knk adam seviyor konu açmayı
Konuda Xcloud rehberlerime yönlendirme var. Önceki konuda hala oluyor mu olmuyor mu soruları vardı. Konunun güncelliği sebebi ile hala olduğuna dair kanaat getirilebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıllığı 180 lira diyor. 15'e geliyor aylık.
18.75 TL. Ona bir de 44.99 TL'lik Ultimate ücreti ekleniyor.

YazılımKafa

80+ Silver
Xbox Game Pass Ultimate üyeliği ile 100'den fazla oyununun bulunduğu kütüphaneye erişim sağlıyorsunuz.
Buna ekstra olarak Ultimate avantajlar var.
Ama ben bugün bu ucuz yolun bize en büyük getirisnden bahsedeceğim. Xcloud.
Xcloud ile düşük sistemli ve mobil cihazlarda Game Pass oyunlarını ekstra ücret vermeden oynayabilirsiniz.

Nasıl oynandığına dair ilgili rehberlerim burada:

Xcloud'a erişim için tek yapmanız gereken Ultimate üyeliği satın almak. Neden aylık almayayım da yıllık alayım diye düşünebilirsiniz. Tek cevabı var. Zam gelecek. 45 liralık Ultimate üyeliğini ben en az 100 olacağını düşünüyorum. SoT 400 lira oldu ya la! Ayrıca EA Play'siz reklamlı Game Pass duyuruldu. Benim için şimdilik yıllık yeter.
O yüzden yıllık aldım.
Alıntıyı görüntüle

Yapmanız gerekenleri açıklıyorum.

• https://xbox.com/tr-TR sitesinde Microsoft hesabınızla giriş yapınız
  • Bu linkten Xbox Live Gold satın alım sayfasına gidin.
  • 1 aylık üyeliği seçin ve katıl butonuna basın.
  • Ödeme ekranı geldiğinde açılan pop-up'ı kapatın.
  • Şimdi seçeneklerde 12 aylık üyeliğin çıkması gerekiyor. Eğer çıkmaz ise sayfayı yenileyin. Eğer tekrardan çıkmaz ise 1 aylığı seçip katılıp ödeme yapmadan ekranı kapatın. Tekrardan kontrol edin. Bende 3.seferde geldi.
  • 12 aylığı seçip katılın.
  • Aboneliği yönetin ve yinelenen ödemeyi kapatın.
  • Daha sonrasında Microsoft abonelik yönetim sayfasında Game Pass'e yükselt butonuna basın.
  • Açılan sayfada Game Pass Ultimate'e katılın.
  • Otomatik olarak Xbox Live Gold üyeliğiniz Game Pass Ultimate'e yükseltilecektir.
  • Tebrikler! 1 yıl boyunca Game Pass zamlarından etkilenmeden Game Pass oyunlarını oynayabilir ya da Xcloud ile indirmeden etmeden her yerde oyun oynayabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle

Kaynak: https://eksisozluk.com/entry/146814564
Geçenki konunun aynısıda ilgimi çeken xcloud. Zaten o yüzden girdim konuya. Mesele şu, tr den gamepass alınca bu xcloud ile kullanılıyor mu? Çünkü tr de zaten fazla ucuz yurtdışına göre , birde xcloud tr de yok. Sistem tr den satın alınca kullanmaya izin veriyor mu?

Geçenki konunun aynısıda ilgimi çeken xcloud. Zaten o yüzden girdim konuya. Mesele şu, tr den gamepass alınca bu xcloud ile kullanılıyor mu? Çünkü tr de zaten fazla ucuz yurtdışına göre , birde xcloud tr de yok. Sistem tr den satın alınca kullanmaya izin veriyor mu?
vpn ile girmen gerekiyor

YazılımKafa

80+ Silver
vpn ile girmen gerekiyor
Onu biliyorum. Yani benim burda halihazırda gamepass i olan bir hesabım varsa. Parasını ₺ ile ödediğim. Bu hesaptan xcloud a girebiliyor muyum? Sistem buna izin veriyor mu? Vpn ile girme olayını biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu biliyorum. Yani benim burda halihazırda gamepass i olan bir hesabım varsa. Parasını ₺ ile ödediğim. Bu hesaptan xcloud a girebiliyor muyum? Sistem buna izin veriyor mu? Vpn ile girme olayını biliyorum
Eğer olacaksa tr den 3 yıllık gamepass alıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,947
Üyeler
147,448
Son üye
denixwastaken
Top Bottom