Neler Yeni

Xbox Game Pass ZAM YOLDA! Nasıl korunabiliriz?

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
Arkadaşlar çok zor bir şey değil ki. Konu başına twitter post'u ekledim orayı takip edebilirsiniz basit ve kolay bir şekilde anlattım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

en sonunda ultimateye dönüştürüyorsun live gold aboneliğini tek abonelik oluyor zaten game pass ultimate = hem pc game pass hem xbox game pass demek.
ultimate iptal etmesinler. Butun aldıkları iptal oluyor :D Pazartesi onla uğraşacağım şimdi

CptSpork

80+ Bronze
ultimate iptal etmesinler. Butun aldıkları iptal oluyor :D Pazartesi onla uğraşacağım şimdi
Ultimate neden iptal etsinler ki hocam zaten :D Sen galiba 1 yıllık ultimateyi iptal etmişsin otomatik yenilemeyi kapatacağım diye

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF

CptSpork

80+ Bronze
evet pazartesi arayip düzelltireceğim
Şanssızlık olmuş hocam. Ama Xbox Türkiye ilgilenir sıkıntı etme. Zaten eskiden 3 yıllık 585 TL'ye game pass alındığı dönemde yanlış bilmiyorsam Xbox Türkiye çağrı merkezi yardımcı oluyordu nası yapabileceğin konusunda. Bu konudada yardımcı olurlar.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Ultimate neden iptal etsinler ki hocam zaten :D Sen galiba 1 yıllık ultimateyi iptal etmişsin otomatik yenilemeyi kapatacağım diye
benim normal 1 aylık xbox game pass vardı onu iptal edip 3 aylık live gold aldım ama 3 ay daha alarak uzatamıyorum toplam 12 aylık yapamıyorum yani... Şuraya bi el atabilir misiniz uzatma seçeneği yok

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
Şanssızlık olmuş hocam. Ama Xbox Türkiye ilgilenir sıkıntı etme. Zaten eskiden 3 yıllık 585 TL'ye game pass alındığı dönemde yanlış bilmiyorsam Xbox Türkiye çağrı merkezi yardımcı oluyordu nası yapabileceğin konusunda. Bu konudada yardımcı olurlar.
işin garibi 5 tane 3 aylık live gold aldım. Umarım onuda verirlerde biraz daha uzar .D

CptSpork

80+ Bronze
benim normal 1 aylık xbox game pass vardı onu iptal edip 3 aylık live gold aldım ama 3 ay daha alarak uzatamıyorum toplam 12 aylık yapamıyorum yani... Şuraya bi el atabilir misiniz uzatma seçeneği yok
3 Aylık live gold aldıktan sonra abonelikler sayfasına gideceksin, Live Gold aboneliğinin Otomatik yenilenmesini kapatacaksın. Ardından tekrar Live Gold satın alma sayfasına gidip 3 ay daha alacaksın bu işlemleri 12 ay olana kadar tekrarlıyacaksın. En sonunda da game pass ultimate alıp Live Gold aboneliğini Game pass'e dönüştürmüş olacaksın.

işin garibi 5 tane 3 aylık live gold aldım. Umarım onuda verirlerde biraz daha uzar .D
Valla öyle denk gelen arkadaşlar var evet, siz de o şanslı arkadaşlardan birisiniz. Belki iptal edilen aboneliğinizi manuel olarak işleme alacaklar ya, live gold alma hakkınızı da sistem sıfırlar mı acaba? Aboneliğinizi tekrar işleme koyduktan sonra bi tekrar almayı deneyin Live Gold :D

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar çok zor bir şey değil ki. Konu başına twitter post'u ekledim orayı takip edebilirsiniz basit ve kolay bir şekilde anlattım.

en sonunda ultimateye dönüştürüyorsun live gold aboneliğini tek abonelik oluyor zaten game pass ultimate = hem pc game pass hem xbox game pass demek.
Kanka peki anlamadığım nokta şu ultimate yerine direk düz PC Xbox gamepasste dönüştürebiliyormuyuz

CptSpork

80+ Bronze
Kanka peki anlamadığım nokta şu ultimate yerine direk düz PC Xbox gamepasste dönüştürebiliyormuyuz
Bro gözünü seveyim arada 15 TL fark var kaç gündür burdasın al geç işte :D Bu kadar ince detaya takılmaya gerek yok aradaki 15 TL fark için alınır bu arada ultimate. Sorunun cevabına gelirsek bilmiyorum ancak denemek senin elinde.

TİTAN.

80+ Platinum
Bro gözünü seveyim arada 15 TL fark var kaç gündür burdasın al geç işte :D Bu kadar ince detaya takılmaya gerek yok aradaki 15 TL fark için alınır bu arada ultimate. Sorunun cevabına gelirsek bilmiyorum ancak denemek senin elinde.
Kanka mevzu 15tl değil ilerleyen abonelik zamanlarında ultimate fazla ödemek istemiyorum
Her ay 15 TL desen 12×15 ten iyi para yapıyor
1 yılın üzerine ultimate yerine PC alsam 😅

Son düzenleme:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
arkadaşlar şuan üye olanlar aynı ücret ile devam edecek falan diyorlar zamdan sonra böyle bir yazı falan gördünüz mü hiç ?

CptSpork

80+ Bronze
Kanka mevzu 15tl değil ilerleyen abonelik zamanlarında ultimate fazla ödemek istemiyorum
Her ay 15 TL desen 12×15 ten iyi para yapıyor
1 yılın üzerine ultimate yerine PC alsam 😅
Ha sen 3 yıl alacaksan orasını bilmiyorum. Onunla ilgili bir bilgi yok ama muhtemelen olmuyor. Ancak deniyebilirsin bişey kaybetmezsin.

TİTAN.

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom