Neler Yeni

Aynı Anda Hem Steam Hem Epic Games'ten Oyun İndirmek

NAYS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Samet
Arkadaşlar yeni PC mi aldım, bu gece açık bırakacağım aynı anda steam den ve epicten oyun indirmeyi açık bıraksam sıkıntı olur mu? Bide arkadan FurMark ve Prime95 testleri açsam olur mu?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,460
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Üstüne 2 de cyberpunk aç sistem çoşsun hocam.
İsterseniz abartmayın.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,476
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar yeni PC mi aldım, bu gece açık bırakacağım aynı anda steam den ve epicten oyun indirmeyi açık bıraksam sıkıntı olur mu? Bide arkadan FurMark ve Prime95 testleri açsam olur mu?
Bir şey olmaz.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bir sıkıntı olmaz, ama bir mantığı da olmaz.
Sistem test sonuçları da pek sağlıklı çıkmaz.
"Görmemiş gibi PC kullanmak" der geçeriz.

Testi yap bitir, sonra nereden oyun indirmek istiyorsan hepsini aç, sabaha kadar indirsin.
İnternet aynı anda başka işlemler de yapacağından, normalde oyunu 1 saatte indirecekse, 2-3 saatte indirir.

Beratic

80+
Screenshot_20210702-024830_Chrome.jpg
İnternet paketinizi buldum

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Üstüne ketçap mayonez de olsun mu hocam. Oyunları indirmeye koymak eyvallah da testler ne alaka. Onları ayrı bir vakitte yap.

Köylü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Bahadır Özel
Üstüne mining yap hiç bişey olmaz

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
906
İsim
Buğra
öyle olmaz güzel kardeşim pc yi alıcaksın üstüne protein tozu ve kaynar süt dökücen proteinden coşacak performansı %50 artar sonra biraz tarçın dökücen fanlar güzel koku yaysın bunlar yeterli sonra arkadan da motivasyon müziği koyun pc nin morali bozulmaz (!)
şaka bi yana hocam pc denen bişey kalmaz sabaha oyunları indirmeye koy sonra furmark vb testlerini yaparsın.

mfimmel

80+ Silver
Steam ve Epic games KB/s göndermesini kendi internetinize göre performansı stabil değere çekin örneğin 10 Kb/s minimum değerse 5 Kb/S 5Kb/S olarak ikisini bölüştürün. Ama testler bilgisayarına aktarım yaptığınız için ve aynı anda iki test gerçekleştirdiğiniz için olumlu sonuç vermez.

• Beğen
Reaksiyonlar: NAYS
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,765
Üyeler
157,816
Son üye
O.deli
Top Bottom