Neler Yeni

Aynı özelliklere sahip ancak markası farklı ram kullanmak

draknost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yağız Süer
Öncelikle buna benzer konu başlıkları vardı hepsini inceledim ancak içimde gene de bir şüphe oldu, şuan da Apacer Nox AH4U16G36C25YMBAA modelini kullanmaktayım. Aktif ramlerimden birini kardeşimin bilgisayarına takıp aynı özelliklere sahip "3600mhz, cl18, ddr4 vs." 16gb tek slot ram alıp 16+8 yapmayı düşünüyorum ancak kullandığım apacer nox markasının 16gb tek slot rami bulunmamakta. Aktif ramimle aynı değerlere sahip 16gb ve farklı marka olucak bir ram alsam bi sorunla karşılaşır mıyım veyahut bana ek bir getirisi olur mu?

Sahip olduğum ram
Örnek göstermek için bulduğum ram

Eğer güzel olabileceğini düşündüğünüz ram varsa fikirlere açığım teşekkür ederim.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
C Ş
Farklı marka ile de büyük ihtimal sorun yaşamazsın hatta attığın linktekiyle sorun yaşamazsın denebilir.
Sana katkısı olur mu, evet kesinlikle olacaktır. Fazladan RAM hem oyun hem iş, render performansını geliştirir.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Yani 1 adet 16GB ram alıp 16+8 : 24GB gibi garip bir kombinasyon yapmak yerine kardeşinin bilgisayarına direk 8gb ram al bir tane daha mantıklı olur. 24GB gereksinimi olacak bir işlem yaptığını zannetmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,896
Üyeler
140,720
Son üye
chenkov
Top Bottom