Neler Yeni

Aynı oyunun PS4 ve PS5 CD'si arasında nasıl bir fark var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
İlteriş İlteriş
Merhaba,
The Last of Us, God of War Ragnarök gibi oyunların hem PS4 CD'li halleri hem de PS5 CD'li halleri mevcut. Bu iki CD arasında ne gibi bir fark var? Mantık olarak grafik iyileştirmesi yapılmıştır ama GoW R. zaten bildiğim kadarıyla yeni bir oyun. Aradaki fiyat farkına değer bir durum söz konusu mu bu iki sürüm arasında?

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Lokman Açil
Merhaba,
The Last of Us, God of War Ragnarök gibi oyunların hem PS4 CD'li halleri hem de PS5 CD'li halleri mevcut. Bu iki CD arasında ne gibi bir fark var? Mantık olarak grafik iyileştirmesi yapılmıştır ama GoW R. zaten bildiğim kadarıyla yeni bir oyun. Aradaki fiyat farkına değer bir durum söz konusu mu bu iki sürüm arasında?

Hocam CD'li versiyonlar daha pahalı oluyor genelde ve içinden oyun haritası ya da oyunla alakalı bir kaç şey olabiliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
İlteriş İlteriş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam CD'li versiyonlar daha pahalı oluyor genelde ve içinden oyun haritası ya da oyunla alakalı bir kaç şey olabiliyor
Hocam yanlış anladınız sanırım. Ben dijital ile CD arasındaki farkı sormadım. Bir oyunun (örneğin the last of us 1 ve 2) hem PS4 CD'li hali var hem de PS5 CD'li hali. Bunun arasındaki farkı merak etmiştim.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Lokman Açil
Hocam yanlış anladınız sanırım. Ben dijital ile CD arasındaki farkı sormadım. Bir oyunun (örneğin the last of us 1 ve 2) hem PS4 CD'li hali var hem de PS5 CD'li hali. Bunun arasındaki farkı merak etmiştim.

Kusura bakmayın hocam sorunuza gelirsek arada bayağı bir teknoloji farkı var ps 4 ve ps 5 arasında oyun içi iyileştirmeler ve fps kısıtlaması varsa onu kaldırmışlardır

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,071
İsim
Mert Can Ergün
Ps4 ( 1080p 30 fps)
Ps5 ( 4k 60 fps )

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,457
Üyeler
156,777
Son üye
İreoooni
Top Bottom