Neler Yeni

Az kalsın ölüyordum Clonex yüzünden.

Clonex'i yeniden bıraktım 50 mg'a çıkmışken. Az daha kalbim duruyordu. Çok fena bir ilaç. İştahımı da 2-3 katına çıkardı, zaten obezim.

Bela dolu bir ilaç. 50 mg da ruh sinirdeki hastalara verilenin 18'de biri. Diğer 3 ilaçtan devam.

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
tehlikeli isler dikakt et ne oldugnu anlamazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
Hoca ben sana söyleyeyim bir dahaki aya tekrar dönersin bağımlı olmuşsun sen ilaca. Geçen denemende de ölüyordun zaten. Psikoloji ilacı için psikolojik destek almanı tavsiye ediyorum

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,434
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hoca ben sana söyleyeyim bir dahaki aya tekrar dönersin bağımlı olmuşsun sen ilaca. Geçen denemende de ölüyordun zaten. Psikoloji ilacı için psikolojik destek almanı tavsiye ediyorum
Hocam terapiler inan pek bir faydasız. Hep denedim, hiçbir zaman iyi gelmedi. Terapilere korkunç paralar saçtık. Aslında hiç ilaç içmesem de olur ama 50 mg Largactil, 50 mg Keday XR ve 10 mg Norodol kullanacağım sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,819
İsim
Doruk
Hocam terapiler inan pek bir faydasız. Hep denedim, hiçbir zaman iyi gelmedi. Terapilere korkunç paralar saçtık. Aslında hiç ilaç içmesem de olur ama 50 mg Largactil, 50 mg Keday XR ve 10 mg Norodol kullanacağım sadece.
İlaç (uyuşturucu) bağımlılığı için terapiye gittiğini sanmıyorum hep hastalık için gitmişsindir

darxenos

80+
Aman hocam kendinize dikkat edin lütfen. O ilacı daha da içtiğiniz takdirde obezlik evresini de geçip tahmin bile edemeyeceğiniz bir şeye dönüşürsünüz.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Clonex'i yeniden bıraktım 50 mg'a çıkmışken. Az daha kalbim duruyordu. Çok fena bir ilaç. İştahımı da 2-3 katına çıkardı, zaten obezim.

Bela dolu bir ilaç. 50 mg da ruh sinirdeki hastalara verilenin 18'de biri. Diğer 3 ilaçtan devam.
3 adet alsak ölür müyüz garantı verir misin ?

Top Bottom