Neler Yeni

B.sınıfı ehliyet alma şartları

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
artık 1 yıl (moov tiktak gibi yerler)
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok yok öyle bir şey sen ehliyetini al 2 yıl düzgün kullan 2 sene sonra 100 ceza puanı oluyor ceza yersen bu puandan düşülür
aga araba yok nasıl 2 yıl düzgün kullanıcam tek sorun ben fakirim işte araba olsa neyse yinede ehliyeti alıcam

şahin doğan

80+ Platinum
arabam yok staj ehliyet 2 yıl hiç bir şey yapmağınca elimizden alıyorlar mı yada bizde mi duruyor hiç ceza yemezsek
Hocam staj ehliyeti diye bir şey yok. Ehliyeti alınca ilk yıl acemi sayılıyorsun. Araba vs kiralayamıyorsun ama kendi arabanı vs sürebiliyorsun. alkollü araç kullanma gibi şeyler olmadıkça ehliyetini almıyorlar.

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
19 yaşındayım 18 yaşında girince ehliyet kursuna gidemedim param yoktu ailemin durumu kötüdü araba yoktu.
askerlik gidicektim kilodan dolayı 1 yıl ertellediler şuan iş girsem işveren almıcak askerliğini yaptın mı diyicekler
bende dedim askerlik yapıp gelince işe girip öyle ehliyet kursuna giricem şuan hayalim araba bmw hayranıyım.
bide ehliyet almak zormu yada kolay mı acaba arabalardan çok anlayan birisiyim zaten ehliyet almak hayalimdi ama staj ehliyet olayı sinir ettim beni.
B sınıf ehliyet fiyatları ne kadar acaba istanbul bilen varmı acaba.
ehliyet sınavı kolay oluyor. Direksiyon sınavını geçmen hocaya göre değişir. ben 1 tane sinyani unutmuştum ama yinede geçtim

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
ehliyet sınavı kolay oluyor. Direksiyon sınavını geçmen hocaya göre değişir. ben 1 tane sinyani unutmuştum ama yinede geçtim
Ehliyet kurslarında neden hyundai ve renault var bmw filan yok mercedes yok

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
ali soyys
stajer ehliyette hatasız sürmeni isterler direkt el konuluyor (alkol,suçlu kaza gibi) tekrardan en başa dönüyorsun ehliyet kursları zart zurt
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam normal ehliyet değişen bir şey olmuyor ki sınıf eklemedikten sonra yenilenmez
aynı şeyi diyoruz hocam 2 sene dikkat et diyorlar stajyersin diyorlar kaza olaylarına alkollü yakalanırsan direk alıyrolar tekrar girereceksin diyorlar onu anlatmaya çalıştım arkadaşa

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
aynı şeyi diyoruz hocam 2 sene dikkat et diyorlar stajyersin diyorlar kaza olaylarına alkollü yakalanırsan direk alıyrolar tekrar girereceksin diyorlar onu anlatmaya çalıştım arkadaşa
arabası olmayanlara noluyor 2 yıl sonu bittince normal ehliyet dönüyor

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
araban olup olmaması bir şey değil kardeş
senin en sevdiğin araba markası ney kardeş benim benim en sevdiğim araba markası BMW mercedes bana göre yaşlı arabası geliyor

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Kırklarelinde oturuyorum yaklaşık 6-7 yıl önce aldım ehliyeti arabalara meraktım istemeye istemeye ailem aldırmıştı harçlıklarla bana iyi ki almışım ve o zaman hiç zorlanmadan hem direksiyon hem de yazılıyı geçmiştim.
Şimdi direksiyonda değişiklik var mı bilmem ancak arabaya meraklı biriysen kolay kolay kalmassın eğitmenleri dinle sınavı nasıl geçeceğini öğretiyorlar ehliyeti aldıktan sonrası sana kalıyor. Stajyer olayı hakkında pek bilgim yok.

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
Kırklarelinde oturuyorum yaklaşık 6-7 yıl önce aldım ehliyeti arabalara meraktım istemeye istemeye ailem aldırmıştı harçlıklarla bana iyi ki almışım ve o zaman hiç zorlanmadan hem direksiyon hem de yazılıyı geçmiştim.
Şimdi direksiyonda değişiklik var mı bilmem ancak arabaya meraklı biriysen kolay kolay kalmassın eğitmenleri dinle sınavı nasıl geçeceğini öğretiyorlar ehliyeti aldıktan sonrası sana kalıyor. Stajyer olayı hakkında pek bilgim yok.
kral arabaya çok meraklıyım bütün araba markasını ezbere bilirim tek sıkıntı arabam olmaması bide ehliyet kaldı

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
kral arabaya çok meraklıyım bütün araba markasını ezbere bilirim tek sıkıntı arabam olmaması bide ehliyet kaldı
Araban yoksa stajyer işini pek kafana takma biraz pratik işi araç işi , ne kadar çok şey görürsen o kadar gelişiyorsun. Fiyatlar hep yükseliyor kayıt ol derim ;)

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Buğra Yılmaz
Araban yoksa stajyer işini pek kafana takma biraz pratik işi araç işi , ne kadar çok şey görürsen o kadar gelişiyorsun. Fiyatlar hep yükseliyor kayıt ol derim ;)
Kayıt olucaktım askerlik aradan çıkartmak istiyorum 1 yıl ertelleme verdiler kilodan dolayı askerlik yüzünden işe almıyorlar yaptın mı diyorlar

Top Bottom