Neler Yeni

B1 İngilizce ile YKS'de kaç bin sıralama yapılır?

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
Arkadaşlar B1 düzeyinde bir İngilizcem var. Liseden ise 2020-2021 yılı arasında 82.5 diploma puanı ile Anadolu lisesinden mezun oldum ama o zaman YKS'ye girmedim. TYT'ye hiç bakmadım ve bakmayacağım da. Bildiğim konuları da unuttuduğumdan TYT tarafında iyi bir şey geleceğini sanmıyorum. Bir tek son iki ay kala İngilizce gramer ve kelime çalışmayı planlıyorum. Bu durumda kaç bine gireceğim konusunda bir tahmini olan var mı? Hani daha önceki yıllarda benim durumuma benzer bir durumla sınava giren birisi varsa sıralamasını paylaşabilir mi?

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
enes
Hocam bilmiyorum ama bunu bu sene test edeceğim B1+ ingilizce ile gireceğim bakalım ne olacak YDTde

Zechion

80+ Silver
Arkadaşlar B1 düzeyinde bir İngilizcem var. Liseden ise 2020-2021 yılı arasında 82.5 diploma puanı ile Anadolu lisesinden mezun oldum ama o zaman YKS'ye girmedim. TYT'ye hiç bakmadım ve bakmayacağım da. Bildiğim konuları da unuttuduğumdan TYT tarafında iyi bir şey geleceğini sanmıyorum. Bir tek son iki ay kala İngilizce gramer ve kelime çalışmayı planlıyorum. Bu durumda kaç bine gireceğim konusunda bir tahmini olan var mı? Hani daha önceki yıllarda benim durumuma benzer bir durumla sınava giren birisi varsa sıralamasını paylaşabilir mi?
Dilci misiniz ?

melidoas6

80+ Silver
Yks de akademik İngilizceye yönelik sorular var diye biliyorum o zaman b1 yetersiz kalır. Dilciler tyt de fark atıyor

Zechion

80+ Silver
Liseyi sayısaldan bitirdim onu soruyorsanız. Daha sonra ingilizcemi B1 düzeyine getirdim. Simdi de sınava gircem işte.
Umarım istediğiniz puanı alırsınız. Fakat YDT uzun uzun paragraflar veriyor. Uzun paragraf çalışması vb. yaptınız mı ? Zaman kaybı olabilir.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam dilden mi yerleşeceksiniz diye soruyor
Aynen evime yakın olduğu için Kayseride ki Erciyes üniversitesinde ingilizce Dil edebiyatını istiyorum. Ama gelir mi bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım istediğiniz puanı alırsınız. Fakat YDT uzun uzun paragraflar veriyor. Uzun paragraf çalışması vb. yaptınız mı ? Zaman kaybı olabilir.
Valla hocam ayt den kesin daha yaparım çünkü 2 yıl aradan sonra bildiğimi de unuttum. Ha dediğim gibi son iki ay kala ydt ye yönelik çalışmayı planlıyorum şu an başka işlerle ilgileniyorum o yüzden şimdi başlayamam.

Zechion

80+ Silver
Aynen evime yakın olduğu için Kayseride ki Erciyes üniversitesinde ingilizce Dil edebiyatını istiyorum. Ama gelir mi bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla hocam ayt den kesin daha yaparım çünkü 2 yıl aradan sonra bildiğimi de unuttum. Ha dediğim gibi son iki ay kala ydt ye yönelik çalışmayı planlıyorum şu an başka işlerle ilgileniyorum o yüzden şimdi başlayamam.
Bol şans hocam.

Top Bottom