Neler Yeni

B450mhp anakart sistem toplanırmi?

cansxxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
efecan
Anakart: BIOSTAR B450MHP (sifir)
Islemci: Ryzen 5 2400G 《ilk olarak bu islemciyi alip icindeki GPU olarak kullanacağım. Sonradan ileride ekran kartı alacağım.
RAM: 8 GB 《ilk 8alacağım sonra 16 alacağım bir iki hafta sonrasina.
350W PSU var.
Bu toplamayi düşündüğüm sistem icin fikriniz nedir? Dusuncelerinizi merak ediyorum.

baslik ne yazim bilemedim kusuea bakmayn

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Anakart: BIOSTAR B450MHP (sifir)
Islemci: Ryzen 5 2400G 《ilk olarak bu islemciyi alip icindeki GPU olarak kullanacağım. Sonradan ileride ekran kartı alacağım.
RAM: 8 GB 《ilk 8alacağım sonra 16 alacağım bir iki hafta sonrasina.
350W PSU var.
Bu toplamayi düşündüğüm sistem icin fikriniz nedir? Dusuncelerinizi merak ediyorum.

baslik ne yazim bilemedim kusuea bakmayn
Sonradan ekran kartı takma düşüncen varsa ve bunu yaparken işlemci değiştirmeyeceksen en az R5 4600G veya 4650G al. R5 2400G APU olarak güzel ama ekran kartı takma konusunda işlemcisi leş sayılır.

Bu arada 1x8GB ile 2x8GB RAM arasında APU sistem için 2 kata yakın performans farkı var, ikinci belleği en kısa sürede ekle yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Barış Ataün
ilerde ekran kartı olarak ne alacaksın 350 psu yeterlimi baktın mı

cansxxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
efecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonradan ekran kartı takma düşüncen varsa ve bunu yaparken işlemci değiştirmeyeceksen en az R5 4600G veya 4650G al. R5 2400G APU olarak güzel ama ekran kartı takma konusunda işlemcisi leş sayılır.

Bu arada 1x8GB ile 2x8GB RAM arasında APU sistem için 2 kata yakın performans farkı var, ikinci belleği en kısa sürede ekle yani.
rami zaten bi an once 8+8 yapicam cok sknti oluyormus.ekran karti alirken buyuk ihtimal degistirebilirim.yada ekran kartini alir bi sure daha kullanip degistiririm suan o konuda emin degilim ve bbilgisayarim kotu oldugu icin uygun fiyatli bisey toplayip ilerde degistiricem islemci filan.
ilerde ekran kartı olarak ne alacaksın 350 psu yeterlimi baktın mı
ilerde alicagimda psuyu degistiricem suan bende var diye yeni psu almam gereksiz olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

rami zaten bi an once 8+8 yapicam cok sknti oluyormus.ekran karti alirken buyuk ihtimal degistirebilirim.yada ekran kartini alir bi sure daha kullanip degistiririm suan o konuda emin degilim ve bbilgisayarim kotu oldugu icin uygun fiyatli bisey toplayip ilerde degistiricem islemci filan.

ilerde alicagimda psuyu degistiricem suan bende var diye yeni psu almam gereksiz olucak
bide anakart söylediğim iyi mi??biostar videosu olan anakart pek goremedim yada ben duzgun bakmadim.msi a320 almayi dusunuyodum oc konusu yüzünden pek tavsiye etmiyolar gibi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Mesaj otomatik birleştirildi:

bide anakart söylediğim iyi mi??biostar videosu olan anakart pek goremedim yada ben duzgun bakmadim.msi a320 almayi dusunuyodum oc konusu yüzünden pek tavsiye etmiyolar gibi
BİOSTAR iş görür ama en iyilerden de diyemem. Tabi gidip bilindik marka A serisi almaktan çok daha iyidir.

cansxxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
efecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BİOSTAR iş görür ama en iyilerden de diyemem. Tabi gidip bilindik marka A serisi almaktan çok daha iyidir.
Kararsiz birakti.b450mhp modeli dusuk b450mh modelinden bide asrock b550m var fiyatina gore yüksek puani. acaba hangisine karar versem.bi fikriniz varmi?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,212
Üyeler
155,218
Son üye
Bangsbo
Top Bottom