Neler Yeni

Çözüldü✓ B550 anakarta Powerım uyar mı? r5 5600g için en mantıklı anakart hangisi?

vvotann

80+
Merhaba, yeni ankart almayı düşünüyorum elimde Thermaltake lp-700al2nh PSU var seçtiğim anakartlardan birine uyar mı bilgisi olan var mı ya da uyup uymadığını nasıl anlarım?
Ayrıca ryzen 5 5600g, ryzen 5 5600 işlemcilerden birini almayı düşünüyorum, sizce en mantılı anakart hangisi olur powera uyar mı?
Almayı düşündüğüm anakart seçenekleri :

Ekler

• 938d7b8e-2108-4601-b2a6-16ab6cf8657d.jpg
    938d7b8e-2108-4601-b2a6-16ab6cf8657d.jpg
    239.9 KB · Hit: 27

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Merhaba, yeni ankart almayı düşünüyorum elimde Thermaltake lp-700al2nh PSU var seçtiğim anakartlardan birine uyar mı bilgisi olan var mı ya da uyup uymadığını nasıl anlarım?
Ayrıca ryzen 5 5600g, ryzen 5 5600 işlemcilerden birini almayı düşünüyorum, sizce en mantılı anakart hangisi olur powera uyar mı?
Almayı düşündüğüm anakart seçenekleri :
Biraz zamanım var dersen bu alınabilir https://www.amazon.com.tr/Asrock-B5...sprefix=b550+anakart,home,107&sr=1-10-catcorr

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
merhaba yenı sıstemmı toplayacaksın yoksa sıstemımı guncelleyeceksın. ekrna kartın nedır? butcen nedır detaylı yazarsan sevınırım

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Bu kartın diğerlerinden farkı nedir acaba hiç markasını duymadım.
asusun markasıydı zamanında sonra sustan ayrıldılar. gayet bılndık ve dunya capında yuksek satıs rakamları olan bır marka

vvotann

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba yenı sıstemmı toplayacaksın yoksa sıstemımı guncelleyeceksın. ekrna kartın nedır? butcen nedır detaylı yazarsan sevınırım
Eski kasamın powerı ve eski gtx 1050 ekran kartım ile birlikte yeni toplayacağım.
Anakart işlemci ve ram almayı düşünüyorum bütçem 7k

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Bu kartın diğerlerinden farkı nedir acaba hiç markasını duymadım.
Benim acelem olduğu için sizin paylaştığınız en üstte ki kartı satın aldım.Ama aleniz yok ise o kadar para vermenizede gerek yok diye paylaştım. İşlemci güncelleyebilirseniz güzel

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Eski kasamın powerı ve eski gtx 1050 ekran kartım ile birlikte yeni toplayacağım.
Anakart işlemci ve ram almayı düşünüyorum bütçem 7k
sahsen benım onerım ryzen 5 5600 işlemci almanız olur onun yanına da b450 anakart alabılırsın uygun fıyatlı ıslemcı ve anakart ortalama sıze 4500 TL ye gelir. yanına da 16gb ram aldıgınızda elınızdekı sıstem guncellemeye uygun hae gelebılır .

vvotann

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim acelem olduğu için sizin paylaştığınız en üstte ki kartı satın aldım.Ama aleniz yok ise o kadar para vermenizede gerek yok diye paylaştım. İşlemci güncelleyebilirseniz güzel
Kart konusunda biraz geleceğe yatırım yapmak istiyorum, ilerde yeni ekran kartı, gerekirse işlemci güncellerim o yüzden kart daha iyi olsun istiyorum. Power ile uyumlu mu bilginiz var mı?

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Kart konusunda biraz geleceğe yatırım yapmak istiyorum, ilerde yeni ekran kartı, gerekirse işlemci güncellerim o yüzden kart daha iyi olsun istiyorum. Power ile uyumlu mu bilginiz var mı?
Power ile uyumluluk konusunu ilk defa duyuyorum hocam. O yüzden yorum yapamayacağım. Konuyu güncel tutun bir kaç arkadaş daha yardımcı olur

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
LİNKLERE GİTMEK İÇİN PARCALARIN UZERİNE TIKLAMANIZ YETERLİ

ANAKART için TIKLAYIN
İŞLEMCİ için TIKLAYIN
RAM için TIKLAYIN

Şuan bu parcalar toplamda 5200 TL cıvarına gelmekte
Mesaj otomatik birleştirildi:

aldıgın ekran kartı onemlı gıder 3090 takarsan o power cortlar. nasıl bır ekrna kartı alıcaksan ona gore PSU guncellenmeli

çok daha iyi bir anakart alayım dersen bunu alabılırsın o zaman https://www.incehesap.com/asus-prime-x570-p-gaming-anakart-fiyati-43109/?ref=akakce&v=1.83.1

vvotann

80+
LİNKLERE GİTMEK İÇİN PARCALARIN UZERİNE TIKLAMANIZ YETERLİ

ANAKART için TIKLAYIN
İŞLEMCİ için TIKLAYIN
RAM için TIKLAYIN

Şuan bu parcalar toplamda 5200 TL cıvarına gelmekte

aldıgın ekran kartı onemlı gıder 3090 takarsan o power cortlar. nasıl bır ekrna kartı alıcaksan ona gore PSU guncellenmeli

çok daha iyi bir anakart alayım dersen bunu alabılırsın o zaman https://www.incehesap.com/asus-prime-x570-p-gaming-anakart-fiyati-43109/?ref=akakce&v=1.83.1
450 anakartlar eskidi sayılır ya o yüzden ileriye dönük 550 serisine bakıyorum ama Ryzen 5 5600 ve rami alabilirim

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Top Bottom